Kolczyki z białej lawy i mosiądzu - autorski unikat BOHO
Kolczyki z białej lawy i mosiądzu - autorski unikat BOHO
Kolczyki z białej lawy i mosiądzu - autorski unikat BOHO
Kolczyki z białej lawy i mosiądzu - autorski unikat BOHO
Kolczyki z białej lawy i mosiądzu - autorski unikat BOHO
Kolczyki z białej lawy i mosiądzu - autorski unikat BOHO
Kolczyki z białej lawy i mosiądzu - autorski unikat BOHO
Kolczyki z białej lawy i mosiądzu - autorski unikat BOHO
Kolczyki z białej lawy i i mosiądzu PREZENT oryginalny ręcznie robionyKolczyki z białej lawy i i mosiądzu PREZENT oryginalny ręcznie robionyKolczyki z białej lawy i i mosiądzu PREZENT oryginalny ręcznie robionyKolczyki z białej lawy i i mosiądzu PREZENT oryginalny ręcznie robionyKolczyki z białej lawy i i mosiądzu PREZENT oryginalny ręcznie robionyKolczyki z białej lawy i i mosiądzu PREZENT oryginalny ręcznie robionyKolczyki z białej lawy i i mosiądzu PREZENT oryginalny ręcznie robionyKolczyki z białej lawy i i mosiądzu PREZENT oryginalny ręcznie robiony

Kolczyki z białej lawy i i mosiądzu PREZENT oryginalny ręcznie robiony

niedostępny

Skontaktuj się z Projektantem Galeria Limart - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Galeria Limart
4,9/5 - 57 ocen
Autorskie kolczyki proste, ale ozdobne, efektowne i unikatowe. Ciekawe w swej formie i kolorystyce, biel lawy fantastycznie scala się z ciepłem starego złota. Lawa i mosiądz, ciekawe połączenie.
Długość z biglami ok 5 cm. Bezpieczne bigle.
Kolczyki UNIKATOWE jedyne w swoim rodzaju utrzymane w modnym stylu BOHO. Doskonałe na niebanalny prezent.
Do kompletu może być bransoletka w podobnym stylu wystawiona osobno.
*© copyright by Lidia Becela. Gwarantuję unikatowość mojej biżuterii stworzonej w pojedynczych egzemplarzach. Wzór własny. Bądź oryginalna, noś niezwykłą biżuterię ręcznie robioną! Wzór własny.
♥ MADE with LOVE ♥
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Zakochałam się w tym modelu, bo jest jednocześnie prosty i naprawdę ozdobny. Biała lawa pięknie kontrastuje z ciepłem mosiądzu, który kojarzy się ze „starym złotem” - dzięki temu kolczyki wyglądają elegancko, a nie mdło. To propozycja w modnym stylu BOHO: swobodna, ale z charakterem.

Kolczyki są wykonane ręcznie i mają długość z biglami ok. 5 cm. Bezpieczne bigle sprawiają, że wygodnie się je nosi na co dzień i na wyjściach.

  • materiał: biała lawa + mosiądz
  • styl: BOHO, autorski projekt
  • ok. 5 cm długości, bezpieczne bigle

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu (na urodziny, imieniny albo „bo zasługujesz”), te kolczyki będą strzałem w dziesiątkę. A jeśli chcesz komplet, możesz dobrać do nich bransoletkę w podobnym klimacie, dostępną osobno.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
bajecznie kolorowe kolczyki w modnym stylu boho
Kupiłam kolczyki dla nastoletniej wnuczki jest bardzo zadowolona
szkło wenecki wielkiej urody. kolczyki
Uroda kolczyków niezwykła.Wspaniały, niezwykle życzliwy kontakt z artystką, Panią Lidią.Polecam i zachęcam do zakupów z całego serca!
czerń i biel ponadczasowa i elegancka. kolczyki
Wyjątkowe kolczyki.