Kolczyki - talarki cytrynu
Marzysz o biżuterii, która wygląda jak mały akcent słońca, a jednocześnie ma głębię i charakter? Te kolczyki z talarkami cytrynu w srebrze 925 oksydowanym pięknie łączą ciepły, żółty blask kamienia z wyrazistym, ciemniejszym wykończeniem srebra.
Cytryn ma ok. 7 mm średnicy, a całkowita długość kolczyków to ok. 4 cm. Dzięki temu delikatnie podkreślają twarz i szyję - idealnie do codziennych stylizacji, a także na wyjścia, gdy chcesz wyglądać wyjątkowo bez przesady. Co ważne: kamienie posiadają naturalne niedoskonałości, więc każda para jest niepowtarzalna.
Jeśli lubisz autorską biżuterię z duszą, te kolczyki będą świetnym wyborem dla Ciebie albo na prezent. W zestawie otrzymujesz je w eleganckim pudełku, więc od razu wyglądają „jak z butikowego koszyka”.
W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Irart naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)



























Irart