NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT
Artseko - minimalistyczne kolczyki
Srebrne
kolczyki biżuteria srebrne sztyfty
Srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193 - minimalistyczne
Srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193 - minimalistyczne
Srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193 - minimalistyczne
Srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193 - minimalistyczne
Srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193Srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193Srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193Srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193

Srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193

129,00 zł
srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193
sprzedaje: Artseko
4,9/5 - 347 ocen
Drobne sztyfty z kwarcem różowym to idealny dodatek dla miłośniczek delikatnych, pastelowych kolorów. Kwarc różowy, znany jako kamień miłości oraz wspomagający kobiecą energię, wnosi subtelny i romantyczny akcent do każdej stylizacji, dodając jej symboliki. Idealne na co dzień, jak i na specjalne okazje, ponieważ elegancko zapakowane, stanowią doskonały prezent dla bliskiej osob.

Szczegóły wykonania:
Materiał: Srebro próby 925, kwarc różowy
Waga: 1 g
Średnica: 6 mm

Sztyfty zostaną elegancko zapakowane.
Kolory na zdjęciu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów produktu z powodu różnych ustawień monitorów.
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
srebrne sztyfty z niezapominajkami nora a779 - Kolczyki
Śliczne drobne kolczyki, jestem bardzo zadowolona!
drobinki srebrne kwarc lemon a248 - Biżuteria kolczyki
Przepiękne kamienie kwarcu oprawione w srebro, wykonane na moje zamówienie bo były już wyprzedane. Po tygodniu od zamówienia mogłam się już cieszyć ich wyjątkowym blaskiem :)
a403 drobinki z perłami - kolczyki srebrne
Pięknie wykonana biżuteria i bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam.
KOMENTARZ / zwiń <

Szukasz kolczyków, które wyglądają lekko, a jednocześnie robią wrażenie? Te srebrne sztyfty z kwarcem różowym d193 to perfekcyjny wybór dla kobiet ceniących subtelne, pastelowe akcenty i czysty, minimalistyczny styl.

Kwarc różowy (o średnicy 6 mm) pięknie rozświetla twarz, a całość została wykonana z srebra próby 925. Sztyfty są drobne i wygodne - mają ok. 1 g wagi, więc swobodnie nosi się je od rana do wieczora.

Biżuteria sprawdzi się zarówno na co dzień (do pracy, na spacer, do codziennych stylizacji), jak i na wyjątkowe okazje. To także bardzo trafiony pomysł na prezent dla bliskiej osoby, gdy chcesz podarować coś osobistego, a jednocześnie eleganckiego. Elementy są pakowane w estetyczny sposób, dzięki czemu kolczyki od razu zyskują „efekt wow”.

Uwaga: osoby wrażliwe na metale powinny zachować ostrożność.


KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Kurier)
16,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Artseko naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >
•   kolczyki   • biżuteria - kolczyki