Okrąg kolczyki ze srebra 0,925 z matowionymi turkusowymi koralikami

OKRĄG kolczyki

75,00 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
67,50 zł
okrąg kolczyki
4,7/5 - 164 oceny
Oryginalność i prostota. OKRĄG - kształt doskonały. Kolekcję cechuje elegancja i prostota jak również ekstrawagancja i indywidualizm. Kolczyki wykonane są ze srebro, szklane koraliki ( 18X11 mm). Srebro - próby 0,925, zmatowione, . Długość kolczyków - ok. 2, 5cm. Istnieje możliwość wykonania kolczyków w innej kolorystyce.
Przedmiot zostanie nadany w ciągu 3 - 5 dni roboczych od chwili zatwierdzenia płatności
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Okrąg kolczyki ze srebra 0,925 to propozycja dla kobiet, które lubią biżuterię z charakterem, ale wciąż elegancką i lekką w odbiorze. Gładka forma okręgu oraz zmatowione wykończenie srebra sprawiają, że całość wygląda nowocześnie, a jednocześnie bardzo kobieco.

Kolczyki są ręcznie wykonane, a w środku efekt robią szklane turkusowe koraliki o wymiarach 18x11 mm. Całkowita długość kolczyków to około 2,5 cm, więc świetnie sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i wtedy, gdy chcesz postawić na dopracowany detal.

Ten model pasuje szczególnie do stylizacji w odcieniach niebieskich, bieli i beżu, ale równie dobrze zagra z jeansowym krawiectwem czy letnimi sukienkami. Jeśli szukasz prezentu, te kolczyki będą trafionym wyborem dla osoby, która ceni autorską biżuterię i subtelne, ale wyraziste akcenty.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
serce - Biżuteria kolczyki
Super!
okrąg kolczyki
Piękne w ulubionym kolorze
okrąg kolczyki
Kolczyki jedyne w swoim rodzaju. Bardzo ładne i nietuzinkowe.
•   ciekawe kolczyki   •
KOSZT TRANSPORTU
10,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
17,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Katarzyna Kaminska naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Przedmiot zostanie nadany w ciągu 3 - 5 dni roboczych od chwili zatwierdzenia płatności.
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >