KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Kolczyki

Kolczyki sutasz śnieżne piękności angelo salavanni soutache
ręcznie robione kolczyki kolczyki sutasz - śnieżne pięknościkolczyki sutasz - śnieżne pięknościniebieskie kolczyki sutasz - śnieżne piękności

Kolczyki sutasz - ŚNIEŻNE PIĘKNOŚCI

229 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
135 zł
ręcznie robione kolczyki kolczyki sutasz - śnieżne piękności
oceny
5/5 - 6 opinii
kategoria
Angelo wybrał się w Alpy zimową porą, gdy śniegu było tak dużo, że tworzyły się wielkie zaspy i nawisy śnieżne na zboczach gór. Słońce świeciło odbijając się blaskiem od śnieżnej pokrywy. Angelo chciał popatrzeć na ten piękny widok mieniącego się niczym brokat śniegu. Nagle usłyszał w oddali wielki szum spadającego śniegu i zobaczył, że tuż obok na szlaku narciarskim schodzi lawina. Gdy z wielkim pędem dotarła na dół, uniósł się ku górze pył zmrożonych płatków śniegu. To była cudowna kaskada pyłu śnieżnego, mieniącego się w blasku słońca. Jeden z płatków śniegu opadł na dłoń Angela. Gdy spojrzał na niego od razu w głowie miał już projekt nowych śnieżnych kolczyków, które powstały tóż po powrocie Angela do pracaowni. A dziś Ty możesz cieszyć się urokiem tych ŚNIEŻNYCH PIĘKNOŚCI.
Wymiary: 9,5 x 4 cm
Materiał: Sznurki sutasz, szkło, drut srebrny, filc
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Angelo Salavanni naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie robione kolczyki • inne przedmioty kategorii biżuteria - kolczykiRęcznie robione Angelo Salavanni
kolczyki Angelo-Salavanni / kolczyki:
koszyk
zamknij