Kolczyki srebrne z perłą Night Blue Pearl
niedostępny
Skontaktuj się z Projektantem pracowniamila - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
Skontaktuj się z Projektantem pracowniamila - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: pracowniamila
4,9/5 - 571 ocen
Piękne subtelne kolczyki wykonane ze srebra próby 925 oraz perły Swarovski Night Blue Pearl 10mm.
Długość kolczyków 2,3 cm
Długość kolczyków 2,3 cm
KOMENTARZ / zwiń <
Jeśli lubisz biżuterię, która wygląda elegancko, ale nie przytłacza, te srebrne kolczyki 925 będą strzałem w dziesiątkę. Centralnym akcentem jest perła Swarovski Night Blue Pearl o średnicy 10 mm - ma głęboki, granatowo-niebieski odcień, który pięknie „łapie” światło.
Model ma formę kajdanek, a całość ma długość 2,3 cm, więc łatwo dopasujesz je do codziennych stylizacji i wyjść „na wieczór”.
To także świetny wybór na prezent dla kobiety, która ceni rękodzieło i dopracowane detale - tu każda sztuka ma swój charakter. A jeśli chcesz podobny efekt, możesz zapytać projektantkę o wykonanie zbliżonego modelu.
- dla miłośniczek subtelnej elegancji
- dla stylu: smart casual i wieczorowe kreacje
- idealne do podkreślenia koloru oczu i karnacji






