Energia wiosny - kolorowe srebrne kolczyki
Zawieszone na wygodnych biglach kajdankach..
Długość kolczyków wynosi 8,5 cm.
Biżuteria zapakowana w ozdobne jubilerskie pudełeczko
Kolczyki Energia Wiosny to propozycja dla kobiet, które lubią biżuterię z charakterem i z kolorowym akcentem w codziennych stylizacjach. Model powstał ręcznie i został wykonany ze srebra próby 925 oraz kamieni: karneolu, wezuwianitu i ametystu. Subtelne, energetyczne zestawienie barw sprawia, że kolczyki pięknie ożywiają wiosenne i letnie kreacje, a jednocześnie pozostają eleganckie.
Przy tworzeniu wykorzystano techniki: srebro młotkowane, oksydowane i starannie wypolerowane, dzięki czemu powierzchnia ma głębię i świetnie łapie światło. Kolczyki są zawieszone na wygodnych biglach kajdankach, a ich długość to 8,5 cm.
To świetny wybór na wyjątkowy dzień, wieczorne wyjście, a także jako prezent dla dziewczyny lub dla każdej kobiety, która ceni rękodzieło i kamienie w formie autorskiej oprawy. Biżuteria jest zapakowana w ozdobne jubilerskie pudełeczko.
W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Ewasko naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)


























