NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT
Artseko - eleganckie kolczyki z per
Kolczyki
kolczyki biżuteria
Kolczyki drobinki ze srebra 925 i zielone perły szklane - sztyfty
Kolczyki drobinki ze srebra 925 i zielone perły szklane - sztyfty
Kolczyki drobinki ze srebra 925 i zielone perły szklane - sztyfty
Kolczyki drobinki ze srebra 925 i zielone perły szklane - sztyfty
Kolczyki drobinki ze srebra 925 i zielone perły szklane - sztyfty
Kolczyki drobinki ze srebra 925 i zielone perły szklane - sztyfty
Kolczyki drobinki ze srebra 925 i zielone perły szklane - sztyfty
Kolczyki drobinki ze srebra 925 i zielone perły szklane - sztyfty
Kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065Kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065Kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065Kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065Kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065Kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065Kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065Kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065

Kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065

110,00 zł
kolczyki drobinki srebrne z zielonymi perłami d065
sprzedaje: Artseko
4,9/5 - 347 ocen
Delikatne kolczyki typu sztyfty wykonane ręcznie ze srebra próby 925 oraz pereł szklanych o średnicy 8 mm. Minimalistyczna forma i subtelny połysk sprawiają, że kolczyki doskonale pasują zarówno do codziennych stylizacji, jak i bardziej eleganckich zestawów.

Srebro zostało oksydowane, a następnie miejscowo przetarte i satynowane, dzięki czemu biżuteria zyskała oryginalne, lekko vintage’owe wykończenie. Klasyczne zapięcia typu baranki zapewniają wygodę noszenia i stabilne mocowanie.

Srebrne kolczyki z perłami to ponadczasowy dodatek dla kobiet ceniących delikatną i elegancką biżuterię handmade. Kolczyki zostaną zapakowane w ozdobne pudełeczko jubilerskie, idealne również na prezent.

Specyfikacja produktu:
• materiał: srebro 925, perła szklana
• średnica pereł: 8 mm
• rodzaj zapięcia: sztyfty / baranki
• wykończenie: srebro oksydowane, satynowane
• waga pary kolczyków: poniżej 5 g
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Kupiłam te kolczyki, bo szukałam czegoś naprawdę subtelnego, a jednak z charakterem. Zielone perły szklane (ok. 8 mm) pięknie łapią światło, a srebro 925 zostało oksydowane i miejscowo przetarte oraz satynowane - dzięki temu całość ma lekko vintage’owy vibe, ale nadal wygląda świeżo.

To model, który świetnie sprawdza się na co dzień: do jeansów i koszuli, do pracy, a także jako dopracowany dodatek na spotkanie czy kolację. Mają zapięcia typu sztyfty/baranki, więc są wygodne i stabilnie trzymają się na uchu. Dodatkowy plus: waga pary jest poniżej 5 g, więc praktycznie je czujesz.

  • Materiał: srebro 925 + perły szklane
  • Wykończenie: oksydowane, satynowane
  • Zapakowane w ozdobne pudełeczko jubilerskie

Jeśli lubisz biżuterię „drobinkową”, która dodaje elegancji bez przesady, te kolczyki będą strzałem w dziesiątkę. Idealne też na prezent.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
srebrne sztyfty z cytrynami d042a - Kolczyki
Delikatne ,śliczne kolczyki.Jestem zadowolona.Polecam
wkrętki z kwarcem lemon a248 - Kolczyki
Obłędne...miałam ogromne szczęście bo udało mi się złowić ostatnią parę :D
kolczyki miedziane surowe w kształcie rombów
jest ładnie
•   kolczyki   •
KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Kurier inPost)
16,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Artseko naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >