KOLCZYKI czekoladowe misie
Skontaktuj się z Projektantem Anibyleco - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
Jeśli lubisz biżuterię, która dodaje humoru nawet w zwykły dzień, te kolczyki czekoladowe misie będą dokładnie w tym klimacie. Misie w odcieniach czekolady wyglądają uroczo, a jednocześnie są na tyle wyraziste, że widać je nawet w stylizacjach „na szybko”.
To handmade z masy termoutwardzalnej - całość jest utwardzona i lakierowana, więc kolczyki mają ładne, dopracowane wykończenie. Mają ok. 5,4 cm długości i opierają się na biglach otwartych, posrebrzanych, z silikonowymi zatyczkami. Dzięki temu komfort noszenia jest bardzo przyjemny, a rozwiązanie jest stworzone z myślą o osobach z wrażliwszymi uszami.
Te kolczyki możesz założyć do swetra, sukienki czy jesiennego płaszcza - pasują zarówno do codziennych outfitów, jak i jako drobny prezent „z sercem”. Na stronie mogą być okresowo niedostępne, ale projektant zwykle przygotowuje podobne modele na zamówienie.



