kolczyki boho MONTEZUME PLAIT
Długość kolczyków (elementu wykonanego z rzemieni): ok. 6cm. Długość kolczyków z biglem: ok. 8cm.
W kolczykach użyto antyalergicznych bigli ze stali chirurgicznej.
Do każdej pary kolczyków dołączane są silikonowe stopery zapobiegające samoistnemu wysunięciu się kolczyka z ucha.
Ważne: poszczególne sztuki mogą różnić się miejscem rozmieszczenia wzoru na rzemieniu, z którego są wykonane kolczyki.
Jeśli lubisz biżuterię, która wygląda jak mały rękodzielniczy talizman, te kolczyki boho Montezume Plait będą strzałem w dziesiątkę. Są lekkie, etniczne i mają ten wyjątkowy charakter, który od razu podbija stylizację - nawet gdy zakładasz zwykłe jeansy i ulubioną bluzkę.
Wykonano je ręcznie z okrągłego, szytego rzemienia-liny z tkaniny o średnicy 4 mm oraz z metalowych elementów ze stali. Długość części plecionej to około 6 cm, a całość z biglem ma około 8 cm. Bigle są antyalergiczne (ze stali chirurgicznej), a do kompletu dostajesz silikonowe stopery, które pomagają utrzymać kolczyk na swoim miejscu.
Ważne: każda para jest szyta ręcznie, dlatego układ wzoru na rzemieniu może się delikatnie różnić. To sprawia, że nosisz swój własny, jedyny egzemplarz. Idealne na co dzień, na wyjścia w stylu boho, letnie spotkania i jako prezent dla kobiety, która kocha drobiazgi z duszą.
W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Beezoo naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)



















Użytkowanie i przechowywanie biżuterii.