NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jolanta krawiec - złoto różowe kolczyki

Ametyst

kolczyki biżuteria

kolczyki sztyfty

złoto różowe

ametyst fioletowy

fioletowe

złote

różowe

Jolanta-Krawiec

złoto różowe kolczyki

kolczyki sztyfty fioletowy

kolczyki ametyst

Ametyst afrykański z zairu kolczyki sztyfty kolekcja baśniowa jolanta krawiec, fioletowy
afrykański z Zairu Kolekcja baśniowa - ametyst kolczyki sztyfty
afrykański z Zairu Kolczyki sztyfty Kolekcja baśniowa - ametyst fioletowy
ametyst afrykański z zairu kolczyki sztyfty kolekcja baśniowazłoto różowe ametyst jin - jang w fiolecie kolczyki z kolekcji baśniowej, wykonanezłote fioletowy ametyst afrykański z zairu kolczyki sztyfty kolekcja

Ametyst afrykański z Zairu Kolczyki sztyfty Kolekcja baśniowa

286,00 zł
ametyst afrykański z zairu kolczyki sztyfty kolekcja baśniowa
sprzedaje: Jolanta Krawiec
5/5 - 5 ocen
Jin - Jang w fiolecie
***
Kolczyki z kolekcji baśniowej, wykonane ze srebra 925 pokryte podwójną warstwą 18 K złota różowego najwyższej jakości. Kamienie, to przepiękny Ametyst afrykański z Zairu wielkości 10 mm. Ametysty najczystszej klasy AAA. Kolczyki sztyfty ze srebrnymi zatyczkami pokrytymi 18 K złotem różowym.
Wielkość kolczyków: Średnica kolczyka: 11,5 mm
***
Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą. Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych stanowiskach pracy. Tutaj bowiem ważna jest umiejętność łączenia wiedzy i doświadczenia z intuicją, oraz taki sposób myślenia, który wolny jest od schematów, gdyż każda sytuacja różni się znacznie od poprzedniej. Aktywność zawodowa może być w równym stopniu kreatywna, jak i efektywna. Energia Ametystu wpływa na te oba obszary i łączy je w postaci pełnego profesjonalizmu naszej pracy. Nie ma już miejsca na ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Horyzont możliwości naszego rozwoju zostaje poszerzony. Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy.
***
Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana ***
SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII. BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA, BĄDŹ BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA. CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 10 DNI ROBOCZYCH ***
Sprzedający jest osobą prywatną tworzącą rękodzieło i nie przyjmuje zwrotów. Prosimy o rozważny zakup!
KOSZT TRANSPORTU
12,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
22,00 zł (Kurier)
17,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Jolanta Krawiec naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   niebanalne kolczyki   • biżuteria - kolczyki