Klipsy pióra i pompony - lekkie długie boho bez przekłuwania
Klipsy pióra i pompony - lekkie długie boho (bez przekłuwania)
Klipsy pióra i pompony - lekkie długie boho (bez przekłuwania)
Klipsy pióra i pompony - lekkie długie boho (bez przekłuwania)
Klipsy piora pompony lekkie dlugieKlipsy piora pompony lekkie dlugie polecamKlipsy piora pompony lekkie dlugie polecamKlipsy piora pompony lekkie dlugie polecam

Klipsy piora pompony lekkie dlugie polecam

75,00 zł
ręczne wykonanie klipsy piora pompony lekkie dlugie
sprzedaje: Ruda Klara
4,8/5 - 1425 ocen
Klipsy piora pompony lekkie dlugie polecam
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli lubisz dodatki, które robią „ten jeden” efekt w całej stylizacji, te klipsy z piórami i pomponami będą strzałem w dziesiątkę. Mają wyrazisty, boho-etno charakter - lekkie w noszeniu, a przy tym na tyle długie, że pięknie podkreślają linię szyi i dodają ruchu przy każdym kroku.

To biżuteria dla kobiet, które chcą wyglądać oryginalnie bez przekłuwania uszu. Klipsy są ręcznie wykonane przez Rudę Klarę, więc każda para powstaje z myślą o detalu i wrażeniu „wow”. Kolorowe, piórkowe wykończenie sprawia, że te kolczyki świetnie pasują zarówno do codziennych stylizacji, jak i na wyjścia, gdzie chcesz poczuć się wyjątkowo.

  • klipsy zamiast przekłuwania
  • boho i etno - idealne na imprezy oraz sesje
  • pióra i pompony dla efektu lekkości

Wybierz je, kiedy chcesz dodać do swojej garderoby odrobinę eterycznego klimatu i naturalnej elegancji.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
żółte chwosty lekkie x1 - Biżuteria klipsy
Pięknie wykonane kolczyki
lekkie jak piórko kolorowe długie bardzo - Biżuteria klipsy
Klipsy pozytywnie nastrajające kolorami. Bardzo twarzowe, lekkie. Polecam
klipsy kwiatowe długie i lekkie, box x1
Klipsy leciutkie, ładne kolory, szybka dostawa. Polecam
•   ręczne wykonanie klipsy   •
KOSZT TRANSPORTU
19,00 zł (Kurier)
16,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Ruda Klara naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >