KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Kartka

Pomysły prezenty pod choinkę? Kartka świąteczna kartki marina
ręczne wykonanie pomysły na prezenty pod choinkę kartka świąteczna - 1 2 3pomysły na prezenty pod choinkę kartka świąteczna - 1 2 3pomysły na prezenty pod choinkę kartka świąteczna - 1 2 3pomysły na prezenty pod choinkę kartka świąteczna - 1 2 3pomysły na prezenty pod choinkę kartka świąteczna - 1 2 3pomysły na prezenty pod choinkę kartka świąteczna - 1 2 3pomysły na prezenty pod choinkę kartka świąteczna - 1 2 3

Kartka Świąteczna - 1 2 3

9 zł
ręczne wykonanie pomysły na prezenty pod choinkę kartka świąteczna - 1 2 3
oceny
4,9/5 - 197 opinii
kategoria
kolory
Wydruk kartki własnego autorskiego projektu na papierze 300g/m. Do zestawu wchodzi koperta, wszystko jest zapakowane w przeźroczystą torebkę ochronną. Format kartki A6.
Wewnątrz kartka jest biała, przygotowana na Wasze pozdrowienia :)
Zapraszam do obejrzenia innych kartek okolicznościowych.
Cena za 3 kartki :)
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 4,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Marina Czajkowska naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   ręczne wykonanie oryginalne kartki   • akcesoria - kartkiręczne wykonanie Marina Czajkowska
koszyk
zamknij