Pokrowiec na laptop 15 cali - ciemny grafit
Pokrowiec na laptop 15 cali - ciemny grafit
Pokrowiec na laptop 15 cali - ciemny grafit
Pokrowiec na laptop 15 cali - ciemny grafit
Pokrowiec na laptop 15 cali - ciemny grafit
Pokrowiec na Laptop 15 cali - ciemny grafitPokrowiec na Laptop 15 cali - ciemny grafitPokrowiec na Laptop 15 cali - ciemny grafitPokrowiec na Laptop 15 cali - ciemny grafitPokrowiec na Laptop 15 cali - ciemny grafit

Pokrowiec na Laptop 15 cali - ciemny grafit

125,00 zł
pokrowiec na laptop 15 cali - ciemny grafit etui
sprzedaje: Beltrani
4,9/5 - 48 ocen
Uszyty w Polsce pokrowiec filcowy na laptop, prosty i elegancki, wytrzymały. Dobrze zabezpieczy laptop.


Twój laptop potrzebuje wyjątkowego pokrowca, aby zachować doskonały stan techniczny. Nasz filcowy pokrowiec na laptop uszyliśmy z wysokiej jakości filcu poliestrowego grubości 4mm, który dodatkowo powleczony został z zewnątrz impregnatem, co zapobiegać ma mechaceniu się. W środku bez problemu zmieści się laptop 15 cali ( można zamówić inne wymiary pokrowca). Wnętrze zabezpieczone czarną siatką dystansową. Etui zamykane filcowym paskiem z napami. Pokrowiec na laptop z filcu nadaje się do samodzielnego przenoszenia laptopa jak i wewnątrz większej torby. Laptop będzie na pewno dobrze odizolowany od ewentualnych uderzeń i zadrapań.

Wymiary zewnętrzne organizera

wysokość 27 cm
szerokość 40 cm
grubość 3,5 cm
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Gdy wożę laptop do pracy albo na zajęcia, zależy mi nie tylko na ładnym wyglądzie, ale też na spokojnej głowie - dlatego tak lubię ten pokrowiec z filcu. Jest prosty, elegancki i „trzyma formę”, a w środku ma czarną siatkę dystansową, która pomaga ochronić urządzenie przed drobnymi zarysowaniami.

Ten model uszyto z filcu poliestrowego o grubości 4 mm, a zewnętrzna część została dodatkowo zaimpregnowana, dzięki czemu pokrowiec dłużej wygląda schludnie. Zamykasz go filcowym paskiem z napami, więc laptop nie wypada nawet w ruchu - w autobusie, w drodze do klientki czy w plecaku.

Jeśli lubisz dodatki, które są jednocześnie praktyczne i kobiece w odbiorze, ten ciemny grafit będzie świetnym wyborem. Pasuje do laptopa 15 cali i dobrze sprawdza się zarówno w podróży, jak i w codziennym „razem z torbą”.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
designerska torba z filcu ver. 2 - szara - z Na laptopa
Solidna, pojemna, fachowa robota.
designerska duża torba z filcu - szara - z czarnym - Torebki na laptopa
Torba przepiękna znakomita na co dzień jak i na laptopa!
Jestem zachwycona.Polecam!
designerska duża torba z filcu - szara - z czarnym - Torebki na laptopa
piękna torba, robi wrażenie! polecam:)
•   etui   •
KOSZT TRANSPORTU
15,00 zł (Kurier)
14,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Beltrani naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >