KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Etui

Etui dokumenty brązowy mirons leather goods portfel skóra
ręcznie wykonane etui etui na dokumenty (brązowy)nietuzinkowe etui na dokumenty (brązowy)etui portfel na dokumenty (brązowy)portfel etui na dokumenty (brązowy)

Etui na dokumenty (Brązowy)

159 zł
przedmiot został sprzedany

Skontaktuj się z Projektantem Mirons Leather Goods - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
oceny
5/5 - 4 opinie
kategoria
kolory
Idealne rozwiązanie dla ludzi chcących mieć wszystkie dokumenty pod ręka. Etui na dokumenty można zabrać w podróż lub nosić ze sobą na co dzień. Przygotowaliśmy miejsce na paszport oraz dwa sloty na karty każdy z których mieści po 4 karty.
Wymiary:
15cm x 10,3cm x 0,7cm

Ten produkt został wyprodukowany ze skóry Horween. The Horween Leather Company produkuje skóry najwyższej jakości od 1905 roku. Siedziba firmy oraz główna garbarnia znajduje się w Chicago, Illinois. Głównie skóry Horween używają do produkcji butów, torebek, pasków, portfeli. Z tej skóry produkują się piłki do NFL (Narodowa Liga Futbolowa) i NBA (National Basketball Association), ponadto firma może pochwalić się współpracą z takimi markami jak: Nike, Reebok, Adidas, Wilson, New Balance, Vans, Timberland.
OPINIE
Bartek
bilonówka - Etui
bilonówka - Mirons Leather Goods Bilonówka również bardzo fajna, na początku byłem sceptycznie nastawiony do takiego kształtu, ale się przekonałem. Niewielkie rozmiary a 10-15zł w różnych monetach miesci sie spokojnie
Bartek
portfel męski - Akcesoria etui
portfel męski - Mirons Leather Goods Portfel wykonany bardzo dobrze, dobrej jakości skóra, ładny kolor, dopasowany do moich indywidualnych potrzeb ( wedle ustaleń ). POZYTYW
•   ręcznie wykonane nietuzinkowe etui   • akcesoria - etuiręcznie wykonane Mirons Leather Goods
koszyk
zamknij