NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Art and texture - Ręcznie-zdobione dekoracje

NOIRA

dekoracje dom

ekskluzywna umywalka

elegancka lazienka

sztuka strukturalna

umywalka nablatowa

nowczesna lazienka

ręcznie zdobione

czarne

art-and-texture

ręcznie zdobione sztuka strukturalna

nowczesna lazienka elegancka

umywalka nablatowa ekskluzywna

Noira - artystyczna umywalka nablatowa ze strukturą dekoracje
- ręcznie zdobione
art and texture elegancka lazienka
art and texture - ręcznie zdobione sztuka strukturalna
hand-made dekoracje noira - artystyczna umywalka nablatowa ze strukturąhand made dekoracje ekskluzywna umywalka unikalna ceramiczna nablatowadekoracje noira - artystyczna umywalkaelegancka lazienka dekoracje noira - artystyczna umywalka

NOIRA - artystyczna umywalka nablatowa ze strukturą

2068,00 zł
hand-made dekoracje noira - artystyczna umywalka nablatowa ze strukturą
4,8/5 - 13 opinii
Unikalna ceramiczna umywalka nablatowa z akrylowym wykończeniem. Umywalka wykonywana jest na zamówienie ręcznie przez artystę. Mogą pojawić się minimalne różnice, jednak pamiętaj, że masz 14 na zapoznanie się z produktem i ewentualny zwrot.

Produkt na zamówienie - realizacja 21 dni
Rozmiar : 41x30cm (możliwość wykonania innego rozmiaru)
Wysokość: 12cm
Materiał: ceramika
Materiały wykończenia artystycznego: bardzo wytrzymałe masy akrylowe i epoksydowe

Umywalki są ręcznie wykańczane w naszej pracowni artystycznej art&texture autorską techniką strukturalną. Rzeźbione zdobienia wykonane są bardzo trwałymi masami akrylowymi i epoksydowymi.

Wyrafinowany, przykuwający wzrok element dekoracyjny dostępny na zamówienie tylko i wyłącznie w naszej pracowni. Bardzo efektowna umywalka dzięki intrygującemu zdobieniu, które jest przede wszystkim efektem pracy ręcznej.

Artystyczny kontrast gładkiego, wypolerowanego wnętrza z ręcznie wykonanym zdobieniem ścianek zewnętrznych. Niezwykłe barwy i zestawienie eleganckiej linii oraz dekoracyjnej struktury zewnętrznej dają bardzo efektowny rezultat. Taka umywalka króluje nad innymi elementami aranżacyjnymi w łazience.

Wyjątkowe rękodzieło, które cieszyć będzie mimo zmieniających się trendów. Dzieło sztuki w łazience. Ta krótka fraza nie oddaje tego, czym w istocie jest umywalka nablatowa z autorskiej pracowni art nad texture.

Umywalki są absolutnie niepowtarzalne
Zarówno jeśli chodzi o kształty, jak i o barwy. Muszą grać pierwsze skrzypce w każdej łazience, warto więc sprawić, aby reszta aranżacji łączyła się w idealne tło.
KOSZT TRANSPORTU
DARMOWA (Kurier)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta art and texture naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Hand-Made dekoracje   • dom - dekoracjedekoracje art and texture
art-and-texture dekoracje: