NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Simply joy art - papier dekoracje urodzinowe

Dekoracja

dekoracje urodzinowe dom

dekoracja z papieru

ramka niedźwiedzie

zima papier

niebieskie

simply-joy-art

papier zima

dekoracja z papieru niedźwiedzie

zima ramka

Dekoracja przestrzenna motyw "niedźwiedzie" dekoracje urodzinowe
dekoracje urodzinowe: Dekoracja przestrzenna motyw Niedźwiedzie - ramka
dekoracje urodzinowe: Dekoracja przestrzenna motyw Niedźwiedzie - ramka
Dekoracja przestrzenna motyw Niedźwiedzie - ramka zima
ręczne wykonanie dekoracje urodzinowe dekoracja przestrzenna motywpapier dekoracje urodzinowe ramka dekoracja przestrzenna motywdekoracje urodzinowe niedźwiedzie dekoracja przestrzenna motywniedźwiedzie dekoracje urodzinowe dekoracja przestrzenna motyw

Dekoracja przestrzenna motyw "Niedźwiedzie"

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem simply joy art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
3/5 - 1 opinia
Zastanawiasz się, cóż to za magiczna świecąca skrzynka?

To Papierówka, czyli rękodzieło będące połączeniem papieru, drewna i światła.
Cała magia polega na grze światła i cienia między planszami wyciętymi z papieru. W efekcie powstaje optyczne wrażenie obrazu 3D.
Wystarczy umieścić Papierówkę w świetle dziennym lub w pobliżu innego źródła światła, które następnie wpadnie do środka oświetlając papierową scenerię. Trzeba pamiętać, aby nie umieszczać dekoracji blisko ognia lub oświetlenia emitującego ciepło np. żarówka. Zawsze należy zachować bezpieczny dystans między źródłem światła a dekoracją.

STWÓRZ PIĘKNY NASTRÓJ W SWOIM DOMU

Jeśli szu­kasz spo­sobu na wypeł­nie­nie wol­nej prze­strzeni na para­pe­cie, biurku, regale lub ścia­nie, to Papie­rówka jest ide­al­nym roz­wią­za­niem. Niech Twoje cztery ściany nabiorą baśnio­wego kli­matu!

Papie­rówka przy­ciąga i ocza­ro­wuje od pierw­szego wej­rze­nia, dla­tego obser­wuj reak­cję gości, któ­rzy z zacie­ka­wie­niem będą przy­glą­dać się nowej deko­ra­cji. Nie­wąt­pli­wie zauwa­żysz uśmiech na ich twa­rzach. Tak wła­śnie działa moc pro­stej, choć spek­ta­ku­lar­nej deko­ra­cji 3D.

POMYSŁ NA PREZENT: PODARUJ WARTOŚĆ W PAPIERZE

Ile razy zda­rza się, że nie wiesz, co kupić na pre­zent zna­jo­memu, przy­ja­ciółce, lub komuś z rodziny? Jest mno­gość uro­czy­sto­ści, a pomy­słów na ory­gi­nalny pre­zent znacz­nie mniej.

A teraz pomyśl o bliskiej osobie, która ma niedługo urodziny. Masz już dla niej prezent? Jest to dobra okazja, aby podarować coś wartościowego, coś, co nie pachnie fabryką. Pamiątkę, która pozostanie z nią na długie lata. Podarunek, który będzie jej przypominać o Tobie za każdym razem, gdy na niego spojrzy.

wymiary: 21 cm x 30 cm

OPINIE / rozwiń >
•   Ręczne wykonanie dekoracje urodzinowe   • dom - dekoracje urodzinoweRęczne wykonanie simply joy art