Patera dedykacją ceramika anna pokrzywnicka maki dedykacja

Patera z dedykacją

140 zł
ręcznie zrobione ceramika patera z dedykacją
oceny
4,9/5 - 19 opinii
kategoria
Patera ceramiczna z dedykacją, litery dedykacji są odciskane, szkliwione czerwonym szkliwem a następnie transparentnym w ten sposób uzyskany jest bardzo ciekawy efekt. Patera wykonana i szkliwiona jest ręcznie. Przed zakupem proszę o wiadomość w celu uzgodnienia dedykacji. Czas realizacji wynosi od 3 do 4 tygodni. Wykonana patera może trochę się różnić od przykładowej na zdjęciu ponieważ wykonanie ręcznie identycznego wyrobu jest niemożliwe. Zwrot zamówionej patery z dedykacją nie jest możliwy.

Średnica patery ok. 28cm
OPINIE
Patrycja
anioł z dedykacją - Dom ceramika
anioł z dedykacją - Anna Pokrzywnicka Zamówiłam Anioła na Komunię córce. Jest pięknie i solidnie wykonany. Bardzo jej się podoba. Polecam jako prezent który spełni wymagania wszystkich estetów
Beata1963
anioł ceramiczny - Dom ceramika
anioł ceramiczny - Anna Pokrzywnicka Wyjątkowo piękny Anioł. Polecam!
Katarzyna
anioł ceramiczny - Ceramika
anioł ceramiczny - Anna Pokrzywnicka Prześliczny anioł, wykonany z dbałością o szczegóły. Jest dokładnie taki jak na zdjęciu. Polecam
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 20,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Anna Pokrzywnicka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Ręcznie zrobione atrakcyjne ceramika   • dom - ceramikaRęcznie zrobione Anna Pokrzywnicka
Anna-Pokrzywnicka ceramika:
koszyk
zamknij