KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Nakrapiana

Nakrapiana ceramiczna ryba ścianę ceramika malgorzata wosik
handmade ceramika nakrapiana b - ceramiczna ryba na ścianęunikatowe ceramika użytkowe nakrapiana b - ceramiczna ryba nabeżowe ceramika użytkowe nakrapiana b - ceramiczna ryba nadekor ceramika nakrapiana b - ceramiczna ryba naunikatowe ceramika dekor nakrapiana b - ceramiczna ryba na

Nakrapiana B - ceramiczna ryba na ścianę

96 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
80 zł
handmade ceramika nakrapiana b - ceramiczna ryba na ścianę
oceny
5/5 - 26 opinii
kategoria
Ręcznie wykonana z jasnej gliny szamotowej ryba ceramiczna z wykorzystaniem technik reliefu wklęsłego i wypukłego oraz rysunkiem w glinie. Dodatkowym zdobieniem jest czarne lekko metalizujące, matowe szkliwo. Ryba posiada praktyczny, mocny uchwyt umożliwiający zamieszczenie jej na ścianie. 100% rękodzieła. Doskonale się prezentuje pojedynczo jak i w zestawie. Do kompletu można kupić pozostałe ryby.
Wymiary: 32,5 cm x 7-8 cm.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 17,00 zł
• Przesyłka Kurier: 20,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Malgorzata Wosik naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade unikatowe ceramika • inne unikatowe przedmioty kategorii dom - ceramikaHandMade Malgorzata Wosik
ceramika Malgorzata-Wosik / ceramika:
koszyk
zamknij