ceramiczny - natura ceramika polepione pojemnik, dekoracje, pudełko, prezent
poLEPIONE atrakcyjne pojemnik ceramiczny - natura pudełko dekoracje
brązowe pojemnik ceramiczny - natura dekoracje prezent
Pojemnik ceramiczny - Natura pudelko dekoracje
Pojemnik ceramiczny - Natura prezent pudełko
ceramika dekoracje
handmade ceramika pojemnik ceramiczny - naturaatrakcyjne pojemnik ceramiczny - natura pudełkobrązowe pojemnik ceramiczny - natura dekoracjepudełko ceramika pojemnik ceramiczny - natura prezentpojemnik ceramika pudełko ceramiczny - naturapojemnik ceramiczny - natura prezent

Pojemnik ceramiczny - Natura

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem poLEPIONE - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: poLEPIONE
5/5 - 37 ocen
Ręcznie wykonany, unikatowy pojemnik ceramiczny z jasnej gliny. Pokrywka z naturalnego korka, Drewienko znalezione nad Bałtykiem. Szkliwo półmatowe, dopuszczone do kontaktu z żywnością w kolorze brązu - w środku antracytowe. Produkt dobrze prezentuje się z innymi przedmiotami z tej kolekcji. Można go wykorzystać w łazience, kuchni lub jako ozdoba w salonie. Można myć w zmywarce. Wymiary: wysokość: 11 cm, średnica: 17 cm.

Należy pamiętać, że kolory na zdjęciach są zależne od rodzaju ekranu komputera, w rzeczywistości mogą nieco różnić się odcieniem.

Każdy mój produkt jest wykonany ręcznie, dlatego mogą występować niewielkie różnice w kształcie, kolorze i fakturze przedmiotu, ale właśnie to powoduje że są one unikatowe:).
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   handmade atrakcyjne ceramika   • dom - ceramika