KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Siyah

Siyah srebrna bransoletka hematytowe czaszki bransoletki
ręcznie wykonane bransoletki siyah i srebrna bransoletka hematytowe czaszkiniesztampowe bransoletki srebro siyah i srebrna bransoletkaczarne bransoletki metaloplastyka siyah i srebrna bransoletkasrebro bransoletki szare siyah i srebrna bransoletkaniesztampowe bransoletki czaska siyah i srebrna bransoletkabransoletki czaska siyah i srebrna bransoletkaczaska bransoletki siyah i srebrna bransoletka

Siyah I srebrna bransoletka hematytowe czaszki

360 zł
ręcznie wykonane bransoletki siyah i srebrna bransoletka hematytowe czaszki
projektant
oceny
5/5 - 48 opinii
kategoria
Srebrna bransoletka wykonana w całości ręcznie. Główny ręcznie wykonany element w postaci maski został wykonany ze srebra próby 930 i 999, biżuterię zdobią srebrne hematyty w kształcie czaszek. Wymiary maski w najszerszym miejscu: ok. 20x30mm, długość bransoletki 18,5cm plus 1,5cm, ręcznie wykonany łańcuszek regulacyjny (całość 20cm). Bransoleta została mocno zoksydowana i wypolerowana. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta miechunka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   ręcznie wykonane niesztampowe bransoletki   • biżuteria - bransoletkiręcznie wykonane miechunka
miechunka bransoletki:
koszyk
zamknij