KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Bransoletka:

Bransoletka prosta lapisem bransoletki witrazka lapis-lazuli
hand-made bransoletki bransoletka: prosta z lapisembransoletki lapis-lazuli bransoletka: prosta z lapisemturkusowe bransoletki lapis-lazuli bransoletka: prosta z lapisemłańcuszek bransoletki bransoletka: prosta z lapisem

Bransoletka: Prosta z lapisem

55 zł
hand-made bransoletki bransoletka: prosta z lapisem
projektant
oceny
4,9/5 - 7 opinii
kategoria
Prosta w formie bransoletka z zawieszką, wykonana z ozdobnego, grubego łańcuszka i kamienia półszlachetnego: lapisu lazuli.

Lapis lazuli sprzyja harmonii, przynosi mądrość, nasila zdolności do jasnowidzenia, sprzyja medytacji, ułatwia łagodny i głęboki relaks, oczyszcza umysł z natrętnych myśli.

Sposób zamontowania zawieszki powoduje, iż zawieszka kołysze się i przyjemnie dotyka dłoń. Długość zawieszki pozwala również na trzymanie kamienia wewnątrz dłoni jako amuletu.

Zawieszkę zamontowano na łańcuszku o dużych oczkach, co umożliwia łatwe jej zapinanie oraz regulację wielości obwodu bransoletki.

Obwód bransoletki 20,5-23 cm;
wielkość kamienia: 2,5 x 2 cm

Dostępne są również bransoletki z innymi minerałami, takie jak na załączonym dodatkowym zdjęciu.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Witrazka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made bransoletki • inne przedmioty kategorii biżuteria - bransoletkihand-made Witrazka
bransoletki Witrazka / bransoletki:
koszyk
zamknij