NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Reveal - bransoletka etno

Kolorowa

bransoletki biżuteria

bransoletka z minerałami

kolorowa bransoletka

bransoletka z kamieniami

dzień kobiet

bransoletka na prezent

bransoletka etno

czerwone

pomarańczowe

kolorowe

Reveal

bransoletka etno z kamieniami

bransoletka na prezent kolorowa

dzień kobiet bransoletka z minerałami

Kolorowa bransoletka z minerałami - barcelona III reveal - z kamieniami, dzień kobiet
Kolorowa bransoletka z minerałami - Barcelona III - z - kamieniami z dzień kobiet
Kolorowa bransoletka z minerałami - Barcelona III - z - kamieniami
handmade kolorowa bransoletka z minerałami - barcelona IIIbransoletka z minerałami kolorowa z - barcelona III na prezentpomarańczowe kolorowa bransoletka z minerałami - barcelona III na prezent

Kolorowa bransoletka z minerałami - Barcelona III

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Reveal - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Reveal
5/5 - 51 opinii
Ta bransoletka to kwintesencja kolekcji Barcelona! Przepełniona energią minerałów, szaleństwem kolorów i form! Tę barwną mozaikę tworzą pomarańczowy awenturyn, czerwony karneol i wielobarwny agat, przyozdobione elementami ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Całość wykończona elegancko i nowocześnie dzięki modnemu, zdobionemu zapięciu ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Obok tej bransoletki nie da się przejść obojętnie!

AWENTURYN - kamień spokoju i cierpliwości. Dodaje optymizmu i pogody ducha. Pomarańczowy awenturyn szczególnie polecany jest twórcom, osobom pracującym kreatywnie - jest źródłem weny twórczej.

KARNEOL - nazywany "Kamieniem odwagi" minerał aktywizuje chęć do pozytywnych zmian, wzmacnia witalność i dodaje pewności siebie.

AGAT: jest kamieniem równowagi w sferze fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Działa uspokajająco, dodaje pewności siebie, dba o emocjonalne bezpieczeństwo. Agat poprawia koncentrację uwagi i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów.

Zastosowane materiały: kamienie półszlachetne (awenturyn, agat, karneol) o średnicy 3 - 5 mm, żyłka jubilerska, stal szlachetna (chirurgiczna)

Rozmiar: 16,5 cm, 17 cm, 17,5 cm - prosimy o wybór i komentarz do zamówienia.
Rozmiar oznacza całkowitą długość bransoletki, wraz z zapięciem. Zastosowana żyłka jubilerska jest wytrzymała, jednak układa się na dłoni swobodnie, niczym nitka, co dodaje bransoletce delikatności. Warto dobrze dobrać rozmiar bransoletki, by nie była za duża, a zapięcie ładnie się układało. W przypadku problemu z doborem rozmiaru zachęcamy do kontaktu.

Każdy kamień jest niepowtarzalny, dlatego zamówiony egzemplarz może nieznacznie różnić się od ukazanego na zdjęciu.
Podana cena dotyczy 1 sztuki. Produkt wysyłamy w eleganckim opakowaniu.

Dlaczego to świetny pomysł na prezent? Bransoletka dotrze do Ciebie w eleganckim pudełeczku przewiązanym wstążką, w którym znajdziesz także bilecik z informacją o zastosowanych minerałach i
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Hand-Made bransoletki   • biżuteria - bransoletki