Bransoletka z onyksem i byczym okiem - kamienie naturalne 8 mm, elastyczna nić

Bransoletka z onyksem i byczym okiem

90,00 zł
handmade bransoletka z onyksem i byczym okiem
sprzedaje: Workshop Mayak
4/5 - 1 ocena
Kamienie naturalne 8 mm na elastycznej nici

2 lata gwarancji

Będę potrzebował rozmiaru nadgarstka
Jeżeli bransoletka jest prezentem, a pan/pani nie ma możliwości zmierzenia nadgarstka, prosimy o przesłanie zdjęcia danej osoby. Rozmiar jego nadgarstka określimy na podstawie naszego doświadczenia
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli szukasz bransoletki, która wygląda świetnie do wielu stylizacji i jednocześnie jest wygodna w noszeniu, wybierz ten model z onyksem i byczym okiem. To ręcznie robiona biżuteria, w której zastosowano kamienie naturalne o średnicy 8 mm, ułożone na elastycznej nici - zakładasz ją szybko, bez zapięć, a ona po prostu leży tam, gdzie ma być.

Lubię w niej kontrast głębokiej czerni i wyrazisty charakter kamieni. Zakładam ją do codziennych jeansów, do swetra w neutralnym kolorze albo do czarnej sukienki, gdy chcę dodać stylizacji „tego czegoś” bez przesady. Taki dodatek sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na spotkania, kiedy zależy Ci na eleganckim akcencie na nadgarstku.

Przy zamówieniu podaj rozmiar nadgarstka. Gdy bransoletka ma być prezentem i nie możesz go zmierzyć, wystarczy przesłać zdjęcie - dopasujemy rozmiar na podstawie doświadczenia. Dodatkowo otrzymujesz 2 lata gwarancji.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
bransoletka world of warcraft, prezent dla gracza - Męska
Bransoletka ładna, niestety okazało się, że jest za duża.
•   Handmade wyraziste bransoletki   •
KOSZT TRANSPORTU
19,90 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
16,90 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Workshop Mayak naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >