NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT
Lei handmade - geometryczny wzór bransoletki
Biało-granatowa
bransoletki biżuteria szyta ręcznie szkło japońskie granatowa nitka geometryczny wzór
Biało-granatowa bransoletka szyta ręcznie z koralików ze szkła japońskiego - regulowana

Biało-granatowa bransoletka

85,00 zł
ręczne wykonanie biało-granatowa bransoletka
sprzedaje: LEI handmade
5/5 - 2 oceny
Bransoletka szyta ręcznie z koralików ze szkła japońskiego w kolorach: granat, biel i złoty. Regulowane zapięcie pozwala na dowolne dopasowanie do nadgarstka.

MATERIAŁY:
- koraliki ze szkła japońskiego
- jubilerska nić nylonowa w granatowym
(Nasza biżuteria nie zawiera niklu, kadmu i ołowiu- jest przyjazna dla alergików)

ROZMIAR:
- długość: uniwersalna
- szerokość: ok 1 cm

RODZAJ ZAPIĘCIA: ręcznie wyplatana makrama

CZAS OCZEKIWANIA: 1-10 dni roboczych

JAK DBAĆ O BIŻUTERIĘ by służyła długo?
- bransoletkę przechowuj w oryginalnym opakowaniu
- biżuteria nie lubi wody (zwłaszcza basenu, sauny, kąpieli w słonej wodzie!)
- zdejmuj bransoletki i pierścionki do mycia rąk
- nie rozprowadzaj kosmetyków bezpośrednio na biżuterię

*rzeczywiste kolory mogą nieznacznie różnić się od tych widocznych na ekranie
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Ta biało-granatowa bransoletka została uszyta ręcznie z koralików ze szkła japońskiego, które pięknie łapią światło i tworzą wyrazisty, geometryczny wzór. Geometryczna kompozycja w połączeniu bieli, granatu i złotych akcentów sprawia, że bransoletka wygląda elegancko, a jednocześnie jest lekka w codziennych stylizacjach.

Masz nadgarstek w innym rozmiarze? Nie szkodzi - bransoletka ma regulowane, ręcznie wyplatane zapięcie makrama, dzięki czemu dopasujesz ją do siebie. To świetny wybór dla kobiet, które lubią biżuterię dopracowaną w każdym detalu i chcą czegoś wyjątkowego, a nie masowo produkowanego.

Wykonanie jest przyjazne dla alergików - biżuteria nie zawiera niklu, kadmu i ołowiu, a do pracy użyto nylonowej nitki jubilerskiej.

Bransoletka pasuje zarówno do pracy i na co dzień (z koszulą, swetrem czy jeansami), jak i jako subtelny dodatek na wieczór. Pamiętaj tylko, żeby zdejmować ją przed kąpielą i nie eksponować na wodę oraz kosmetyki - wtedy długo zachowa swój piękny wygląd.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
we wzory - Bransoletki
subtelna, unikalna a przy tym elegancka ozdoba na rękę...polecam
•   Ręczne wykonanie bransoletki   •
KOSZT TRANSPORTU
17,00 zł (Kurier)
15,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta LEI handmade naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >