NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Teslatimestudio - ozdoba betonowa zegary

Zegar

zegary dom

zegar stojący

zegar betonowy

ozdoba betonowa

loftowy minimalistyczny

szare

teslatimestudio

ozdoba betonowa loftowy

minimalistyczny zegar betonowy

loftowy zegar stojący

Zegar z betonu stojący loft zegary teslatimestudio, betonowy, loftowy, minimalistyczny
loftowy zegar stojący z betonu loft minimalistyczny
teslatimestudio zegary: ozdoba betonowa
ręczne wykonanie zegary zegar z betonu stojący loftZegar z betonu stojący LOFT - minimalistyczny ozdoba betonowazegary zegar betonowy jeżeli szukasz wyjątkowego, który nada twojemu wnętrzu stojący

Zegar z betonu stojący LOFT

125,00 zł
ręczne wykonanie zegary zegar z betonu stojący loft
Jeżeli szukasz wyjątkowego zegara, który nada Twojemu wnętrzu ekskluzywny charakter - nasze ascetyczne, a zarazem wyrafinowane zegary z betonu architektonicznego są doskonałym wyborem. Zaprojektowane, by wyrażać minimalistyczne piękno w szczególny sposób, dodadzą aury oryginalności niezależnie od miejsca, w którym stanie. Nasze zegary stojące to rękodzieła wytwarzane z pasji do rzeczy pięknych, w najwyższej dbałości o detale. Wkładamy dużo rzemiosła i wysiłku do każdego egzemplarza, by osiągnąć ten hipnotyzujący, surowy, a zarazem niezrównanie szlachetny i nowoczesny wygląd. Zegary marki Tesla wniosą unikalny styl m. in. do salonu, kuchni, jadalni, holu, biura, a także innych pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Kolejne przygotowywane modele umożliwia dobór zegara do wielu typów aranżacji wnętrz - nie tylko industrialnych, minimalistycznych i loftowych.

Tarcza w kolorze naturalnego szarego betonu wraz z czarnymi wskazówkami tworzą stylowy i nowoczesny wygląd. Obok tego zegara nikt nie przejdzie obojętnie, a wyjątkowy klimat jaki stworzy udzieli się w całym pomieszczeniu.

Dane dotyczące zegara:
wymiary: 25cm x 25 cm
grubość: 5 cm
masa: ok. 5.9 kg
mechanizm: kwarcowy, cichy

Co otrzymasz w zestawie:
- bateria 1.5V do mechanizmu

Czas realizacji do 4 dni roboczych.
KOSZT TRANSPORTU
20,00 zł (Kurier)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta teslatimestudio naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Ręczne wykonanie zegary   • dom - zegaryzegary teslatimestudio
teslatimestudio zegary: