NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Graycrafters - duża zegary

Zegar

zegary dom

obraz duże

prezent torebka

duży duża

pomarańczowe

szare

czarne

Graycrafters

duża torebka

duży prezent

torebka duże

prezent obraz

Zegar ścienny betonowy handmade z betonu szary miedziany modny do sypialni wyjątkowy 45cm
prezent
Zegar Ścienny Betonowy Handmade z Betonu Szary Miedziany Modny na Prezent torebka
zegary: Zegar Ścienny Betonowy Handmade z Betonu Szary Miedziany Modny na Prezent duże
handmade zegary zegar ścienny betonowy handmade z betonu szary miedziany modnyduża zegary obraz zegar ścienny betonowy handmade z betonu szary torebkazegary zegar ścienny betonowy handmade z betonu szary dużyobraz zegary pomarańczowe zegar ścienny betonowy handmade z betonu szary duże

Zegar Ścienny Betonowy Handmade z Betonu Szary Miedziany Modny na Prezent do Sypialni Wyjątkowy 45cm

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Graycrafters - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Graycrafters
4,8/5 - 13 ocen
Jeżeli szukasz wyjątkowego zegara ściennego, który nada Twojemu wnętrzu ekskluzywny charakter - nasze ascetyczne, a zarazem wyrafinowane zegary z betonu architektonicznego są doskonałym wyborem. Zaprojektowane, by wyrażać minimalistyczne piękno w szczególny sposób, dodadzą aury oryginalności każdej ścianie, na której zawisną. Nasze zegary ścienne to rękodzieła wytwarzane z pasji do rzeczy pięknych, w najwyższej dbałości o detale. Wkładamy dużo rzemiosła i wysiłku do każdego egzemplarza, by osiągnąć ten hipnotyzujący, surowy, a zarazem niezrównanie szlachetny i nowoczesny wygląd. Zegary marki Graycrafters wniosą unikalny styl m. in. do salonu, kuchni, jadalni, holu, biura, a także innych pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Różnorodność naszych modeli umożliwia dobór zegara do wielu typów aranżacji wnętrz - nie tylko industrialnych, minimalistycznych i loftowych.

Tarcza w kolorze ciemnoszarego betonu wraz z miedzianymi rzymskimi cyframi, wskazówkami oraz rantem tworzą stylowy i nowoczesny wygląd. Obok tego zegara nikt nie przejdzie obojętnie, a wyjątkowy klimat jaki stworzy udzieli się w całym pomieszczeniu.

Naturalna i minimalistyczna estetyka naszych ręcznie robionych zegarów ściennych wprowadza do wnętrz nowoczesną elegancję. Delikatnie porowata tekstura wykończona subtelnie zarysowaną strukturą drewna to nasz finezyjny design, który czyni te zegary niepowtarzalnymi dekoracjami ściennymi.

Ze względu na ręczny charakter wyrobu naszych produktów oraz natury betonu dekoracyjnego każdy zegar cechuje niepowtarzalny i unikatowy wygląd. Barwa, intensywność i rozłożenie wżerek jest inne na każdym egzemplarzu.

Dane dotyczące zegara:
średnica: 45 cm
grubość: 1.4 cm
odległość od ściany: ok. 2.5 cm
masa: ok. 3 kg
mechanizm: kwarcowy, cichy
tarcza zaimpregnowana

ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   handmade intrygujące zegary   • dom - zegary