NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na suwenir!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Farbotka - na imprezę torebki

Torebka

torebki puro

puro saszka

torebka wężowa

na codzień

na imprezę

różowe

czarne

farbotka

na imprezę puro saszka

na codzień torebki puro

Torebka puro saszka 2520 fuchsia python farbotka - wężowa, na codzień
torebki puro wężowa
Mała, a jednocześnie pojemna. Zgrabna i nowoczesna. Dopasuj klapkę do swojego nastroju, stylu, ubioru. Torebka wężowa
ręcznie robione torebki torebka puro saszka 2520 fuchsia pythonpuro saszka torebki 2520 fuchsia python wężowaróżowe torebki puro saszka 2520 fuchsia python

Torebka puro saszka 2520 fuchsia python

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem farbotka - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
4,9/5 - 329 opinii
Mała, a jednocześnie pojemna. Zgrabna i nowoczesna. Dopasuj klapkę do swojego nastroju, stylu, ubioru. Baw się stylizacją z nową PURO SASZKĄ!

Zgrabna torebka z zaokrąglonym dnem i dodatkową kieszonką na zewnątrz zamykaną na zamek - na drobiazgi, które musisz mieć pod ręką. W środku torebki utrzymasz porządek dzięki kieszonkom: jedna zapinana na zamek, druga na nap.

Noś torebkę na szerokim pasku na ramieniu lub na ukos tak, jak Ci wygodnie. Lubisz luźny styl? Wyreguluj szeroki pasek i noś torebkę jak nerkę - w pasie. Potrzebujesz torebki na wieczorne wyjście? Nic prostszego! Zmień szeroki pasek na dołączony do torebki pasek skórzany. Od Ciebie zależy, jak zaczniesz dziś przygodę z SASZKĄ!

Torebka zaprojektowana jest z wysokiej jakości skóry ekologicznej sprowadzanej z Włoch. We wnętrzu wykończonym pikowaną podszewką znajdziesz dwie kieszonki, w tym jedną zapinaną na zamek oraz kieszonkę na zamek z tyłu torebki. Każda oryginalna torebka ma metalowe logo Farbotka na klapce oraz logo w środku torby. Torebka posiada dwa regulowane paski w komplecie, skórzany oraz parciany o długości 110 cm.

SZEROKOŚĆ około 20 cm
WYSOKOŚĆ 18 cm
DNO 6 cm x 16 cm
OPINIE / rozwiń >
•   ręcznie robione wyraziste torebki   • torebkiręcznie robione farbotka