NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Bags philosophy - plecak na codzień torebki

Plecak

torebka plecak

plecak 2 w 1

torebka 2 w 1

plecak na codzień

niebieskie

bags-philosophy

plecak na codzień 2 w 1

torebka 2 w 1 plecak

Plecak torba 2 w 1 niebieskie wzory z weluru tapicerskiego torebki bags philosophy, 2 w
Plecak / torba 2 w 1 niebieskie wzory z weluru tapicerskiego - torebka
Plecak / torba 2 w 1 niebieskie wzory z weluru tapicerskiego - torebka 2 w
plecak 2 w 1 torebki / torba 2 w 1 niebieskie wzory z weluru
Plecak, który po przepięciu regulowanych pasków staje się torebką. Wymiary plecaka (rozłożonego na płasko): szerokość: ok. Na codzień
handmade torebki plecak / torba 2 w 1 niebieskie wzory z weluru tapicerskiegoplecak na codzień torebka / torba 2 w 1 niebieskie wzory z weluru 2 wplecak 2 w 1, który po przepięciu regulowanych pasków staje się torebkąplecak 2 w 1 torebki / torba 2 w 1 niebieskie wzory z weluru 2 wplecak na codzień 2 w 1 / torba 2 w 1 niebieskie wzory z weluru torebki 2 w

Plecak / torba 2 w 1 niebieskie wzory z weluru tapicerskiego

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem bags philosophy - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
4,8/5 - 529 opinii

Plecak, który po przepięciu regulowanych pasków staje się torebką.

Wymiary plecaka (rozłożonego na płasko):
szerokość: ok. 36cm na górze, 28cm na dole
wysokość ok 33cm (mierzony bez rączek)

UWAGA! ISTNIEJE MOŻLIWOŚC MODYFIKACJI WYMIARÓW!

Niebieska torba we wzory, która staje się plecakiem, lub plecak, który staje się torebką:-). Wystarczy tylko odpowiednio przepiąć paski (długość regulowana), które raz są szelkami plecaka, innym razem paskiem torebki. Wygoda plecaka, elegancja torebki, miejski look. Mieści format A4 i świetnie sprawdzi się w pracy, szkole i na uczelni. Zabierzesz ją na rower i spacer z dzieckiem. Zmieści tablet, dokumenty, książki lub notatki, a w dwóch zewnętrznych kieszonkach wszelkie mniej cenne drobiazgi. Doskonała alternatywa dla aktywnych kobiet, którym ortalionowe plecaki są nie po drodze;-)

Całość zapinana na zamek. W środku posiada dwie kieszonki, w tym jedną zapinaną na zamek. Dodatkowo dwie zewnętrzne kieszenie, również na zamek.

Materiał wierzchni: Piękny welur tapicerski, bardzo mocny i trwały. Łatwo utrzymać go w czystości piorąc w pralce (w temperaturze 30 stopni) lub ręcznie. Niewielkich zabrudzeń można pozbyć się czyszcząc materiał ręcznie bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia lub powstanie zacieków.

Podszewka bawełniana.
UWAGA! Istnieje możliwość dopasowania podszewki (ostatnie zdjęcie). Przy składaniu zamówienia proszę o wpisanie numeru wybranej podszewki. W przypadku braku informacji szyjemy torebkę z podszewką szarą w kropki lub czarną w gwiazdki.

Personalizacja!
Istnieje możliwość personalizacji haftem, czyli wyhaftowania inicjałów imienia, krótkiego tekstu itp. w dowolnym miejscu na torebce, lub w jej wnętrzu. Personalizacja jest w cenie torebki.

Metoda produkcji: Każda torebka szyta jest na zamówienie w rodzinnej pracowni rękodzieła, z dbałością o jakość, wytrzymałość i detale. Nie jest to produkcja masowa!

Indywidualne zamówienia: Istnieje możliwość uszycia torebki na zamówienie, zmodyfikowanej, w innych wymiarach, z
OPINIE / rozwiń >
•   handmade torebki   • torebkihandmade bags philosophy
bags-philosophy torebki: