NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Shibui studio - Malowane świeczniki

Fioletowo-srebrny

świeczniki dom

świecznik z betonu

tea light holder

fioletowo srebrne wykończ

do sypialni

malowane

fioletowe

białe

złote

Shibui-Studio

malowane fioletowo srebrne wykończ

do sypialni tea light holder

fioletowo srebrne wykończ podgrzewacz

tea light holder świecznik z betonu

Fioletowo-srebrny świecznik na standardowe podgrzewacze,
Fioletowo srebrny świecznik na standardowe podgrzewacze, z betonu
świeczniki: Fioletowo srebrny świecznik na standardowe podgrzewacze, z betonu podgrzewacz
Shibui Studio świeczniki: tea light holder
Shibui Studio świeczniki: Fioletowo srebrny świecznik na standardowe podgrzewacze, z betonu srebrne wykończ
świeczniki: Fioletowo srebrny świecznik na standardowe podgrzewacze, z betonu do sypialni
świeczniki: Fioletowo srebrny świecznik na standardowe podgrzewacze, z betonu malowane
świeczniki
hand-made świeczniki fioletowo-srebrny świecznik na standardowe podgrzewaczeświecznik z-betonu fioletowo srebrnybiałe świeczniki podgrzewacz fioletowo srebrny świecznikświecznik z-betonu świeczniki fioletowe fioletowo srebrnyświeczniki fioletowo srebrne wykończ srebrny świecznikfioletowo srebrne wykończ srebrny świecznikfioletowo srebrne wykończ świeczniki srebrny świecznikświeczniki fioletowo srebrne wykończ srebrny świecznik

Fioletowo-srebrny świecznik na standardowe podgrzewacze, z betonu

36,00 zł
hand-made świeczniki fioletowo-srebrny świecznik na standardowe podgrzewacze
5/5 - 2 opinie
Ręcznie wykonany świecznik z betonu, malowany, z opcją błyszczącego wykończenia. Arystokratyczne piękno betonu w atrakcyjnej i funkcjonalnej formie pasuje do każdego wnętrza, niezależnie od wystroju. Stylowy i praktyczny prezent na każdą okazję.

SPECYFIKACJA:

wys. - 4cm
szer. (mierzona po obwodzie) - środek.: 5cm, zew.: 7.5cm

materiały - beton (nie cement), impregnat hydrofobowy, kolorowy lakier w sprayu, /opcjonalnie: srebrny, złoty lub miedziany szlagmetal jako element wykończeniowy/

na standardowych rozmiarów świeczki typu tealight (popularne „podgrzewacze”)

Produkt z możliwością personalizacji. Klient ma do wyboru kolorystykę oraz sposób wykończenia z palet dostępnych na zdjęciach nr 7 i 8. Wybrane opcje należy umieścić w wiadomości do sprzedającego podczas składania zamówienia.

Czas realizacji zamówienia wynosi 3-7 dni.

- - -

Wszystkie nasze produkty są w 100% ręcznie wykonywane w domowym zaciszu poznańskiej kamienicy. Stąd zdarzają się drobne różnice pomiędzy poszczególnymi produktami, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.
Produktów nie szlifujemy na gładko dla zachowania naturalnej tekstury betonu. Elementy faktury, takie jak otwory po pęcherzykach powietrza i chropowate wykończenie z widocznymi kamyczkami nie są wadą produktu - to one sprawiają, że beton zachowuje swoją masywność wizualną i wyjątkowy, intrygujący charakter.
Powierzchnia produktu jest dodatkowo impregnowana specjalistycznym preparatem opartym na nanotechnologii, co sprawia, że nasze wyroby są bardziej funkcjonalne i trwalsze, ale również mrozo- i wodoodporne oraz łatwe w pielęgnacji. Można myć pod wodą z użyciem nieścierających środków czyszczących oraz używać na zewnątrz (np. w ogrodzie).

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś tego, czego szukasz lub interesuje Cię dodatkowa personalizacja produktu, napisz do nas! Chętnie realizujemy zamówienia specjalne, zgodnie z wytycznymi i życzeniami klienta. W takich przypadkach cena oraz czas realizacji zamówienia ustalane są indywidualnie.
KOSZT TRANSPORTU
20,00 zł (Kurier DHL)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Shibui Studio naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Hand-Made świeczniki   • dom - świecznikiHand-Made shibui studio
shibui-studio świeczniki: