NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Make light art - handmade rękodzieło świeczniki

Jesienny

świeczniki dom

świeca sojowa zapachowa

olejki eteryczne zapach

woski sojowe dodatki

prezent pomysł na prezent

zestaw box komplet

handmade rękodzieło

beżowe

brązowe

Make-Light-Art

handmade rękodzieło prezent pomysł na

zestaw box komplet woski sojowe dodatki

pomysł na prezent olejki eteryczne zapach

woski sojowe dodatki świeca sojowa zapachowa

Jesienny zestaw, zawieszką do szafy i sojowymi woskami kominka świeczniki make light art
świeczniki: Jesienny, zawieszką do szafy i sojowymi woskami świeca sojowa zapachowa handmade rękodzieło
Make Light Art Jesienny, zawieszką do szafy i sojowymi woskami olejki eteryczne zapach świeca sojowa zapachowa
Jesienny z zapachową świecą, zawieszką do szafy i sojowymi woskami woski sojowe dodatki olejki eteryczne zapach
pomysł na prezent świeczniki woski sojowe dodatki
woski sojowe dodatki jesienny zestaw z zapachową świecą, zawieszką do prezent pomysł świeczniki
Jesienny zestaw składający się ze świecy sojowej i sojowych wosków do kominka o zapachu Paczuli, Cedru i nutki Wanilii oraz tabliczki do szafy o box komplet
frapujące woski dodatki jesienny zestaw z zapachową świecą sojową, zawieszką do świeczniki handmade rękodzieło
ręczne wykonanie świeczniki jesienny zestaw z zapachową świecą sojową, zawieszkąprezent pomysł na świeczniki świeca sojowa zapachowa jesienny zestaw z zawieszką do handmade rękodziełobeżowe świeca sojowa zapachowa jesienny zestaw z zawieszką do olejki eteryczne zapachwoski sojowe dodatki świeczniki jesienny zestaw z zapachową świecą, zawieszką do handmade rękodziełofrapujące świeczniki jesienny zestaw z zapachową świecą sojową, zawieszką do handmade rękodziełowoski sojowe dodatki jesienny zestaw z zapachową świecą, zawieszką do prezent pomysłwoski dodatki jesienny z zapachową świecą sojową, zawieszką do zestaw box kompletfrapujące woski dodatki jesienny zestaw z zapachową świecą sojową, zawieszką do świeczniki handmade rękodzieło

Jesienny zestaw z zapachową świecą sojową, zawieszką do szafy i sojowymi woskami do kominka

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Make Light Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Make Light Art
5/5 - 13 ocen
Jesienny zestaw składający się ze świecy sojowej i sojowych wosków do kominka o zapachu Paczuli, Cedru i nutki Wanilii oraz sojowej tabliczki do szafy o zapachu Drzewa Herbacianego z Anyżem, Goździkami, Pomarańczą i Sosną.

Świeca jest wykonana ręcznie i w 100% z naturalnego, roślinnego wosku sojowego, który nie zawiera substancji toksycznych, szkodliwych dla zdrowia.

Wosk sojowy cechuje się mniejszą temperaturą spalania, dzięki czemu świecami sojowymi można się cieszyć znacznie dłużej niż parafinowymi.

Zapach zawarty w świecy to wyłącznie naturalne olejki eteryczne, które w przeciwieństwie do olejków syntetycznych posiadają właściwości aromaterapeutyczne.

Świeca posiada knot drewniany, który dodaje jej wyjątkowego uroku. Podczas spalania knot delikatnie skwierczy. Jest to jego naturalna właściwość, przez co świeca tworzy przytulny nastrój.

Knot jest z naturalnego drewna, nietoksyczny i ekologiczny.
Świeca została odlana w szklanym, ciemnym słoiczku z zakrętką, która chroni ją przed zabrudzeniem oraz uwalnianiem się zapachu.
Wymiary: 6cm x 5,5cm
Pojemność słoika: 120ml
Czas palenia: do 25 godzin

Woski są wykonane w 100% z naturalnego i roślinnego wosku sojowego, który nie zawiera substancji toksycznych, szkodliwych dla zdrowia.
Zapach zawarty w woskach, to wyłącznie naturalne olejki eteryczne, które w przeciwieństwie do olejków syntetycznych posiadają właściwości aromaterapeutyczne.
Woski zostały zamknięte w szklanym słoiczku z drewnianą zatyczką, która chroni je przed zabrudzeniem oraz uwalnianiem się zapachu.
Ilość: 10 sztuk

Tabliczka jest wykonana z naturalnego i roślinnego wosku sojowego zdobiona suszonymi kwiatami wrotyczu oraz płatami pomarańczy.
Posiada sznureczek dzięki, któremu może służyć jako zawieszka dekorując pomieszczenie. Doskonale nadaje się również do umieszczenia w szafie lub szufladzie.
Zapach zawarty w tabliczce, to wyłącznie naturalne olejki eteryczne, które aromatyzują przestrzeń przez długie tygodnie.
Wymiary: 6,5cm x 4cm
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   ręczne wykonanie frapujące świeczniki   • dom - świeczniki