Pokrowiec na pufę biało-czarna koniczyna Maroco

Pokrowiec na pufa biało czarna koniczyna maroco

niedostępny
5/5 - 89 ocen
Pokrowiec na pufa.

Każdy nasz pokrowiec ma łatwo zdejmowany pokrowiec. To bardzo przydatne do utrzymania czystości. Myślimy również, że fajnie jest zmienić wystrój naszego domu niewielkim wysiłkiem i niedużym kosztem. W lecie wesołe maroco a w zimie ciepłe czerwienie. Lub każdy inny wzór.
Polecamy!!!!
Uwaga jeśli w ofercie pokrowca nie ma wzoru jaki prezentujemy na pufie - zamów dowolny pokrowiec a w opisie napisz jaki wybierasz.
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli chcesz szybko zmienić klimat w salonie, sypialni albo w kąciku do odpoczynku, ten pokrowiec na pufę będzie strzałem w dziesiątkę. Wzór biało-czarnej koniczyny Maroco nadaje wnętrzu charakter, a przy tym wygląda świeżo i stylowo.

To rozwiązanie, które docenisz na co dzień: pokrowiec jest łatwo zdejmowany, dzięki czemu łatwiej utrzymasz siedzisko w czystości i dopasujesz dekorację do sezonu lub nastroju. W lecie sprawdza się lekko i radośnie, zimą może dodać wyrazistego, „porządkującego” akcentu.

Produkt dedykowany jest dla osób, które lubią praktyczne dekoracje i nie chcą kupować nowego mebla, gdy tylko ma ochotę na zmianę. Pokrowiec pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, boho i klasycznym z nutą kontrastu.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
pokrowiec na pufa biało czarna koniczyna maroco - Pufy
Super!
pokrowiec na puf łezki królewny - Pufy
Wspaniały, przepiękny gadżet, swietnie ożywia wnętrze i pozwala odmienić wygląd skandynawskiej pufy.
pufa żółte serduszka - 36 cm - Pufy
Bardzo ładnie wykonane