NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
PROJEKTANCI
TAGI

prezentownik handmade 2023

poduszka leśna

kompelet eleganckich

króliczek w sukience

bransoletka z mlecznym

wyjątkowy prezent

szydełkowa maskotka

prezent dla mamy

hematyt bransoletka

woodees leśne

prezenty jelonek

jeleń bransoletka

woodees leśne hematyt bransoletka

bransoletka jeleń

hematyt bransoletka prezent dla mamy

jeleń szydełkowa maskotka

prezent dla mamy jelonek

szydełkowa maskotka wyjątkowy prezent

jelonek bransoletka z mlecznym

wyjątkowy prezent króliczek w sukience

bransoletka z mlecznym kompelet eleganckich

króliczek w sukience poduszka leśna

kompelet eleganckich prezenty

poduszka leśna prezentownik handmade 2023

prezenty

sukienek mama

kotwica lawa

koszyk klasyk

kolczyki adela

leśne stworki

jelonek woodees

dzień kobiet

bursztynem srebro

wiosenny look

regulowana one

na wesele

srebrna bransoletka

promocje na święta 2024

  Już prawie-prawie, znów się zbliżają! Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok... Zakończenie aktualnego roku 2024 już w zasięgu wzroku. Dekorowanie domów i mieszkań, świąteczne spotkania, gry i zabawy z dziećmi oraz imprezy sylwestrowe. To wszystko przed nami. Trzeba więc, przynajmniej odrobinę, zaplanować te grudniowe atrakcje. Wiadomo, najwięcej wartości niosą w sobie te czynności, które wykonujemy ręcznie sami!

Pamiętacie wykonywane z najbliższymi łańcuchy choinkowe, ozdoby na świąteczne drzewko i laurki robione dla najbliższych? Ręcznie wykonane prezenty niosą ze sobą włożoną pracę i ducha świąt. Z biegiem lat, czasu na zrobienie wszystkiego samodzielnie zostało niewiele...
Nie trzeba jednak (p)oddawać się wszechobecnej komercji - Można skorzystać z pracy rękodzielników i dizajnerów handmade! Osoby tworzące ręcznie przedmioty idealne na Święta znajdziesz na platformie art-Madam. Bezpiecznie i wygodnie zamówisz potrzebne wyposażenie (oraz upominki!) od rodzinnych firm i manufaktur wystawiających tutaj swoje małe arcydzieła! Wszystko dostarczy Ci kurier bądź odbierzesz zamówienie w paczkomacie.

Na lato 2024 sprezentuj pod choinkę coś prawdziwego! No cóż, odpowiedni prezent pod choinkę to w nie lada zadanie. W tym roku ponownie pomożemy wybrać Ci rzeczywiście unikatowy prezent świąteczny. Aby akcja zakończyłą się sukcesem i obdarowany tryskał zadowoleniem, musimy znaleźć wyjątkowy upominek.

Pora więc rozejrzeć się i znaleźć prezenty dla wszystkich bliskich naszemu sercu. Życzenia i pamięć o ukochanej osobie jest oczywiście najważniejsza. Często jednak i chętnie podkreślamy to okazyjnym podarunkiem. Boże Narodzenie to jedyny w swoim rodzaju czas w roku spędzany wspólnie z rodziną i bliskimi. Cudowną magię świąt w rodzinnej atmosferze podkreślamy dodatkowo starannie dobieranymi prezentami na gwiazdkę. Warto pomyśleć z wyprzedzeniem o tym, jakie prezenty pod choinkę najbardziej uszczęśliwią naszych najbliższych. W tym przypadku warto porzucić schematy i zastanowić się, jaka niespodzianka najlepiej pasuje do zainteresowań i usposobienia konkretnej osoby, którą mamy zamiar Obdarować! Powodzenia!