Poduszka dekoracyjna prezent dzień matki mamy dom jest tam gdzie
hand-made poduszki poduszka dekoracyjna na prezent dzień matki mamy dom jest tam gdzie mama artmini pod-5005atrendy poduszki dzień poduszka dekoracyjna na prezentbiałe poduszki dzień poduszka dekoracyjna na prezent

Poduszka dekoracyjna na prezent dzień Matki Mamy DOM JEST TAM GDZIE MAMA ArtMini pod-5005a

62 zł
hand-made poduszki poduszka dekoracyjna na prezent dzień matki mamy dom jest tam gdzie mama artmini pod-5005a
projektant
oceny
4,8/5 - 34 opinie
kategoria
kolory
Ozdobna poduszka typu: "jasiek" dla lubiących zmieniać wnętrza. Poszewka wykonana z tkaniny impregnowanej o podwyższonej odporności na wchłanianie płynów, co ułatwia utrzymanie poduszki w czystości.
Elegancka poduszka idealnie spełni funkcję dekoracji salonu lub innego pokoju nie mniej świetnie, sprawdzi się również na zewnątrz jako dekoracja tarasu czy altanki. Tył poduszki identyczny jak przód.

Wymiary:

Poszewka: 40x40cm.
Wkład poduszki: 40x40cm.
Pranie poszewki: temp. max 60 stopni.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 12,90 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta ArtMini naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made trendy poduszki • inne trendy przedmioty kategorii dom - poduszkihand-made ArtMini
poduszki Art-Mini / poduszki:
koszyk
zamknij