Poduszka Premium Glamour Welur Czerwona/Bordowa 4 Diamenty
Poduszka Premium Glamour Welur Czerwona/Bordowa 4 Diamenty
Poduszka Premium Glamour Welur Czerwona/Bordowa 4 Diamenty
Poduszka Premium Glamour Welur Czerwona/Bordowa 4 Diamenty
Poduszka premium glamour welur czerwona / bordowa 4 diamentyPoduszka premium glamour welur czerwona / bordowa 4 diamentyPoduszka premium glamour welur czerwona / bordowa 4 diamentyPoduszka premium glamour welur czerwona / bordowa 4 diamenty

Poduszka premium glamour welur czerwona / bordowa 4 diamenty

109,00 zł
handmade poduszka premium glamour welur czerwona / bordowa 4 diamenty
sprzedaje: Jasiowe Love
Przepiękna i miła w dotyku poduszka glamour wykonana z popularnej tkaniny magic velvet, ozdobi każde pomieszczenie. Do pokoju dziecka, sypialni czy salonu lub na taras.

Dużym atutem tkaniny jest łatwe utrzymanie w czystości, małe plamki wystarczy delikatnie przetrzeć na mokro, ewentualne pranie w pralce na mniejszych obrotach.

Rozmiar: 42x42cm
Wybierz kolor: czerwony lub bordowy.

Guziki diamentowe przyszyte ręcznie nićmi tapicerskimi.

Wypełniona puchem silikonowym.

Czas realizacji do 10 dni roboczych.

Skład: welur 100% poliester, wypełnienie 100% poliester

Jak dbać:

Prać w temperaturze max 30°
nie stosować wybielaczy
nie suszyć w suszarce bębnowej
nie czyścić chemicznie
max 800 obrotów


*Ponieważ produkty szyte są pod zamówienie rezygnacje i zwroty możliwe są w wyjątkowych sytuacjach i na określonych warunkach. Szczegóły w Regulaminie Zakupów. Prosimy o przemyślane zakupy.
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Ta poduszka Premium Glamour powstała z myślą o wnętrzach, które mają wyglądać stylowo, ale i być przyjemne w codziennym użytkowaniu. Welur magic velvet w odcieniach czerwieni lub borda od razu dodaje charakteru, a ręcznie przyszyte guziki w formie diamentów subtelnie błyszczą w świetle.

To świetny wybór do salonu, sypialni, a także na taras lub do pokoju dziecka - gdy chcesz po prostu mieć piękną ozdobę, która dobrze wygląda i dobrze się układa. Poduszka ma wymiar 42x42 cm i została uszyta ręcznie, a wypełnienie stanowi puch silikonowy dla miękkości i sprężystości.

  • Rozmiar: 42x42 cm
  • Wybór koloru: czerwony lub bordowy
  • Skład: welur 100% poliester, wypełnienie 100% poliester
  • Jak dbać: prać max 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie czyścić chemicznie

Jeśli lubisz styl glamour w wersji eleganckiej i „na co dzień”, ta poduszka jest dokładnie dla Ciebie.


•   Hand-Made intrygujące poduszki   •
KOSZT TRANSPORTU
16,00 zł (Kurier inPost)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Jasiowe Love naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >