z ogonem 3d uszyciuch poduszka, kot, ogon, minky, z kotem
poduszki: kot z ogonem 3D minky
poduszki: ogon
Poduszka kot z ogonem 3D minky ogon
handmade poduszki poduszka kot z ogonem 3d minkykot z ogonem 3d minky poduszka z kotembiałe poduszka kot z ogonem 3d minkyogon poduszki kot z wystającym ogonem. efekt 3d szary na serduszkach

Poduszka kot z ogonem 3D minky

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Uszyciuch - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Uszyciuch
4,8/5 - 339 opinii
Poduszka kot z wystającym ogonem. Efekt 3D szary kot na serduszkach, szary tył.

Poduszka z aplikacją w formie szarego kota uszyta z gładkiego minky z wystającym ogonem na białym tle w szare serca, tył szare minky.

Kotek naszyty jest z bajecznie mięciutkiego gładkiego polaru minky, a wystający ogonek można przytulać i tarmosić przed snem lub podczas oglądania telewizji. Przód poduszki z kolorowej bawełny 100%, tył z mięciutkiego polaru minky. Poduszka wypełniona antyalergiczną kulką silikonową.

Zamów dwie poduszki, a druga będzie odbiciem lustrzanym pierwszego kotka. Poduszki stworzą stylowy i niepowtarzalny komplet dwóch kotów patrzących się na siebie wzajemnie.

Kot może być naszyty z prawej lub lewej strony krawędzi poduszki. Wysyłany losowo. Jeśli chcesz kota z konkretnej strony napisz w uwagach do zamówienia.

Jeśli chcesz poduszkę z innym zwierzakiem, w innych kolorach lub rozmiarach napisz lub zadzwoń do mnie, a razem wybierzemy poduszki pasujące do twojego wystroju.

UWAGA: Jeden ostatni egzemplarz poduszki - kotek jest naszyty z prawej strony.

Rozmiar poduszki ok. 35x35 cm ( /- 2cm)

Można prać w pralce 30 stopni, niskie obroty, bez płynów do płukania. Nie prasować minky.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Handmade poduszki   • dom - poduszki