Poduszka FRESH BLACK-WHITE New 50x50cm
Poszewka uszyta z bawełny, zapinana na zamek kryty i wykończona wypustką.
Kolor: biało-czarny.
Poduszka jest częścią kolekcji MARRAKECH COLLECTION. W naszej kolekcji znajdziesz kolory i wzory do każdego wnętrza. Po prostu piękne! Każdy z nich ma silną osobowość, która podkreśli aranżację pomieszczenia. Wybierz najodpowiedniejszy model dla siebie.
Wyjątkowa podusia uszyta z wielką starannością.
Kupując 1 szt. kupujesz 1 poduszkę (poszewka wkład wypełniony antyalergiczną kulka silikonową).
Jak dbać o produkt:
prać w pralce, w temperaturze 30st. C. program delikatny - max. 800 obrotów wirowania,
prasować tylko w temperaturze do 110st. C.,
nie stosować wybielaczy,
nie suszyć w suszarce bębnowej,
Jeśli lubisz wnętrza z charakterem, ta poduszka Majunto będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. FRESH Black-White w formie marokańskiej koniczyny dodaje aranżacji lekkości i wyrazistego kontrastu - idealnie pasuje do nowoczesnych, boho oraz monochromatycznych stylizacji.
Poszewka jest uszyta z bawełny, ma kryty zamek oraz ozdobne wykończenie wypustką, dzięki czemu całość wygląda schludnie i dopracowanie. W komplecie dostajesz także wkład wypełniony antyalergiczną kulką silikonową, co docenisz zwłaszcza, gdy szukasz rozwiązań przyjaznych do codziennego użytkowania.
Sprawdzi się na sofie, w sypialni, na fotelu czy w kąciku do czytania. Dla wygody: pierz w pralce w temperaturze 30 st. C (program delikatny), prasuj maks. do 110 st. C i nie używaj wybielaczy.









