NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Ladybuq art studio plecaki

Plecak

plecaki torebki

skóra naturalna

plecak skórzany

brązowy plecak

wysoka jakość

ladybuq art

kolorowe

Ladybuq-Art-Studio

ladybuq art hanmade

wysoka jakość brązowy plecak

hanmade plecak skórzany

brązowy plecak skóra naturalna

Plecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowym
Plecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowym
Plecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowym
Plecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowym
Plecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowym
Plecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowym
Plecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowym
Plecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowymPlecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowymPlecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowymPlecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowymPlecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowymPlecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowymPlecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowymPlecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowym

Plecak ze skóry naturalnej w kolorze brązowym

1999,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Ladybuq Art Studio - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 92 oceny
Zaprojektowany i wykonany w Ladybuq Art Studio.
Plecak powstał w naszej pracowni po to aby...
idąc do pracy w garniturze trzymać w ręce fajną, skórzaną, oldschoolową torbę...
jadąc po mieście na rowerze móc schować zakupy do fajnego plecaka.

Dwukomorowy plecak dostępny w wielu wersjach kolorystycznych które znajdziesz w naszej ofercie!

Mały wygodny plecaczek do którego zmieścisz format A5.

Plecak wykonaliśmy w kilku bardzo ciekawych kolorach, połączyliśmy skórę naturalną z miękkim welurem po to, aby wyglądał oryginalnie oraz by był wygodny.
Posiada on dodatkowe odpinane miękkie szelki by nosić go jako plecak oraz odpinany długi pasek na ukos by móc nosić go jako torba na ramię.

Tylna część plecaka wyposażona jest w wygodną kieszeń wykonaną aż z trzema zamkami - to idealne miejsce na twoje niezbędne rzeczy które potrzebujesz mieć w zasięgu ręki!

Plecak zamykany jest przy pomocy dwóch klamerek, które zabezpieczają klapę przed otwarciem. Pod klapą znajdują się dwa karabińczyki, które są dodatkową ochroną zawartości dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do torby i nie zapinają klapy.
Plecak posiada wygodną rączkę oraz okucia w kolorze srebrnym.

Plecak wyposażony jest w kieszenie wewnętrzne oraz przegrodę na zamek które pomogą Ci posegregować swoje rzeczy.

Jeżeli nie chcesz, aby plecak zajmował za dużo miejsca zawsze możesz ścisnąć skórzane paski na bokach i dopasować go do głębokości, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Plecak można zamówić w innych, wybranych przez Was kolorach ponieważ oferujemy pełną personalizację naszych produktów- w tym celu skontaktuj się z nami.

WERSJA KOLORYSTYCZNA

* Kolor skóry = zielony, brązowe akcenty
* Kolor okuć = Srebrny

WYMIARY I FUNKCJE
(w przybliżeniu)

* Wysokość = 29 cm
* Szerokość = 27 cm
* Maksymalna głębokość = 13 cm
* Długość paska na ramię = maksymalnie 140 cm
* Minimalna długość pasków do plecaka = 57 cm
* Maksymalna długość pasków do plecaka = 71 cm
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Hand-Made plecaki   • torebki - plecaki