Ten kubełkowy plecak uszyłam z tkaniny wodoodpornej, na której nadrukowałam motyw z wesołą dziewczyną trzymającą w objęciach dwa koty i napisem "Byłam normalna dwa koty temu" - wzór jest mojego autorstwa.
Ścianki plecaka są usztywniane, więc swój kubełkowy kształt plecak zachowuje nawet, gdy nie jest w stu procentach wypełniony.
Plecak SANCHOPANSO ma jedną kieszeń zewnętrzną, zapinaną na dwa zamki oraz pojemną kieszeń wewnętrzną - również zapinaną. Do usztywnionych pleców doszywam regulowane kolorowe szelki.
Wymiary zewnętrzne plecaka to: ok. 23x29x17 cm
Choć lecak nie wygląda na gabarytowego mocarza, pomieści w sobie całkiem sporo przedmiotów: sweterk, składaną parasolkę, butelkę z wodą, książkę, prowiant do pracy. Nie pomieści jednak formatu a4. Doskonale sprawdzi się podczas miejskich spacerów, wyjśc do pracy lub na jednodniowe wyjście w przyrodę.
Ten plecak jest dostępny od ręki. Wyślę natychmiast.
Obejrzyj też inne plecaki modelu SANCHOPANSO, dostępne w moim sklepie.
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności