KATEGORIE
PROJEKTANCI
RABATY PROMOCJE OBNIŻKI Skarby Ewy

Interesują Cię wyprzedaże i promocje na produkty z butiku Skarby Ewy? Otrzymuj informacje o promocjach i nowościach Skarby Ewy na swój e-mail!
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY

Skarby Ewy
5/5
ocena klientów
2 opinie

Skarby Ewy

skarby-ewymaupa~kropapl
Od kilku lat spełniam marzenia kobiet na całym świecie o wyjątkowej, unikatowej i szykownej biżuterii sutasz. Teraz i Ty możesz wyróżnić się z tłumu i dodać elegancji swoim kreacjom.

Sutasz to biżuteria na wyjątkowe okazje, romantyczne wieczory, na co dzień do pracy, na wielkie przyjęcia i bale... Można ją dopasować do każdej kreacji... a ja z przyjemnością Ci w tym pomogę.
Tworzona przeze mnie biżuteria wykonana jest z kamieni i materiałów o najwyższej jakości.

Realizuję także biżuterię na specjalne zamówienie.

Zapraszam do mojego świata Skarbów Ewy. Rozgość się tutaj i zostań na dłużej.
Irena
opinia wystawiona
fioletowy naszyjnik sutasz lilia wodna - Skarby Ewy naszyjniki
fioletowy naszyjnik sutasz lilia wodna - naszyjniki Skarby Ewy Lilia jest przepiękna. Lilia, sznureczek, ozdoba zapięcia tak dobrane, że prezentuje się to wszystko razem rewelacyjnie.
Irena
opinia wystawiona
jesienne kolczyki sutasz z jaspisami - Skarby Ewy biżuteria kolczyki
jesienne kolczyki sutasz z jaspisami - biżuteria kolczyki Skarby Ewy Kolczyki oryginalne w swojej rudości i dość duże, a takie bardzo lubię.
Te opinie zostały wystawione w ankietach wykonanych po zamkniętych transakcjach. Opinie są zweryfikowane i pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu w galerii HandMade Art-Madam.pl.
koszyk
zamknij