NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Aleksandrab - postacie obrazy

The

obrazy dom

obraz malowany

płótnie abstrakcja

ścianę postacie

żółte

białe

czarne

AleksandraB

postacie abstrakcja

ścianę płótnie

abstrakcja malowany

płótnie obraz

The in crowd, abstrakcja obraz ręcznie malowany na płótnie aleksandrab, ścianę
AleksandraB płótnie the in crowd, abstrakcja obraz ręcznie malowany na postacie ścianę
Obraz malowany w technice akrylowej na płótnie naciągniętym na blejtram (drewnianą ramę) o grubości ok. 2 cm. Rozmiar
obraz żółte the in crowd, abstrakcja ręcznie malowany na ścianę
płótnie abstrakcja the in crowd, obraz ręcznie malowany
the in - crowd, abstrakcja obraz ręcznie malowany na płótniepłótnie the in crowd, abstrakcja obraz ręcznie malowany na postaciebiałe malowany the in crowd, abstrakcja obraz ręcznie na płótnieobraz żółte the in crowd, abstrakcja ręcznie malowany na ścianępłótnie abstrakcja the in crowd, obraz ręcznie malowany

The In-Crowd, abstrakcja obraz ręcznie malowany na płótnie

525,00 zł
the in - crowd, abstrakcja obraz ręcznie malowany na płótnie
sprzedaje: AleksandraB
4,9/5 - 613 oceny
Obraz malowany w technice akrylowej na płótnie naciągniętym na blejtram (drewnianą ramę) o grubości ok. 2 cm. Rozmiar - 80/80 cm. Boki zamalowane są w tonacji całości. Obraz pokryty jest werniksem dla ochrony przed wilgocią.

DOSTĘPNY jest NA ZAMÓWIENIE. Termin realizacji to zwykle ok. 10 dni. Ze względu na to, że jest malowany ręcznie może w niewielkim stopniu różnić się od oryginału. Jednocześnie oznacza to, że mogę dostosować dla Państwa pewne szczegóły, czy kolorystykę. Istnieje również możliwość zamówienia w innym rozmiarze.Każdy oferowany przeze mnie obraz jest w 100% ręcznie malowany. Wykonuję je osobiście, z pasją i dbałością o szczegóły. Nie są to ani obrazy drukowane ani zlecane do wykonania zewnętrznym artystom. Malowany jest na płótnie, na solidnych podobraziach od polskich producentów. Boki zamalowane są w kolorystyce całości, dzięki czemu nie wymaga obramowania i może być od razu zawieszony na ścianie.

W zależności od stylu, rozmiaru i kolorystyki, obraz może być delikatnym akcentem lub dekoracją grającą główną rolę we wnętrzu. Jeśli chcą Państwo wzbogacić swój salon, sypialnię czy biuro o unikatowy akcent, rozświetlić ściany czy ożywić pomieszczenie, obraz będzie doskonałym wyborem. Czy będzie to obraz abstrakcyjny, czy nowoczesny krajobraz, czy obraz z motywem botanicznym, na którym główną rolę grają drzewa, kwiaty czy liście, czy minimalistyczna czarno-biała grafika, a może delikatna akwarela, niebanalny obraz z aniołem lub tajemniczy obraz surrealistyczny - to zależy od Państwa preferencji i potrzeb. Mam nadzieję, że któryś z moich obrazów zainspiruje Państwa na tyle by stać się i wyjątkowym elementem Państwa wnętrza.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
AleksandraB - marceau, nowoczesny obraz ręcznie malowany
marceau, nowoczesny obraz ręcznie malowany - Obrazy
Pani Ola... wspaniała artystka, super kontakt!!!
AleksandraB - anioł, obraz ręcznie malowany
anioł, obraz ręcznie malowany - Obrazy
Wykonany obraz przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Jest po prostu przepiękny, wykonany z najwyższą starannością, zdjęcie nie oddaje jego piękna nawet w ułamku. Bardzo szybka, wręcz ekspresowa realizacja, za co bardzo dziękuję. Obraz był wspaniale zabezpieczony na czas podróży! Bardzo polecam!
AleksandraB - copper rush , abstrakcja, nowoczesny obraz ręcznie
copper rush abstrakcja, nowoczesny obraz ręcznie - Obrazy
Piękna praca. Serdecznie pozdrawiam i polecam autorkę.
KOSZT TRANSPORTU
22,00 zł (Kurier)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta AleksandraB naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   obrazy   • dom - obrazy