KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
maki

Maki 3d-obraz obrazy esterka nowoczesny-obraz obraz-do-salonu
 obrazy maki 3d-obrazniepowtarzalne obrazy nowoczesny-obraz maki 3d-obraz

maki 3d-obraz

160 zł
obrazy maki 3d-obraz
projektant
oceny
4,4/5 - 37 opinii
kategoria
dom > obrazy
kolory
Obraz ręcznie malowany na płótnie naciągniętym na sosnową blejtramie który nie wymaga obramowania ponieważ boki są zamalowane jako kontynuacja obrazu. W obraz wkomponowane zostały klucze
Wymiary 40x40
Technika własna. Maluję akrylami oraz stworzonymi przeze mnie pastami strukturalnymi które pozwalają na stworzenie obrazu w 3D. Pasty są trwałe a cały obraz jest zabezpieczony werniksem dla ochrony przed wilgocią. Przez lata eksperymentowania z wszelkimi materiałami i technikami udało mi się stworzyć coś co czasami odbiega od przyjętych standardów Obrazy które zamówisz z mojej pracowni otrzymasz wraz z certyfikatem potwierdzającym o unikalności dzieła a także z hologramem na certyfikacie i z tyłu obrazu Obraz jest namalowany i gotowy do wysyłki. Jedyny, niepowtarzalny egzemplarz. Doskonałe uzupełnienie Twojego wnętrza. Wysyłam bezpiecznie zapakowany.
KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 17,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta esterka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   niepowtarzalne obrazy   • dom - obrazyobrazy esterka
esterka obrazy:
koszyk
zamknij