Hipsterska rodzina jeleni -202 120x80 obrazy ludesign gallery
 obrazy hipsterska rodzina jeleni 02 -202 - 120x80 cmmodne obrazy jelenie hipsterska rodzina jeleni 02 -202różowe obrazy rodzinka hipsterska rodzina jeleni 02 -202jelenie obrazy czerwone hipsterska rodzina jeleni 02 -202modne obrazy hipsterska rodzina jeleni 02 -202

Hipsterska rodzina jeleni 02 -202 - 120x80 cm

169 zł
obrazy hipsterska rodzina jeleni 02 -202 - 120x80 cm
kategoria
dom > obrazy
Miło mi powitać Państwa w świecie barw i pomysłów, których efekt przenoszę na,, papier'' tworząc obrazy na płótnie, nowoczesną grafikę i pejzaże.
Pragnę podzielić się z Państwem moją pasją jaką jest malowanie autorskich wzorów, które drukuję, tworząc przyjemne i ciekawe kompozycje
na płótnie. Na powstałych grafikach widnieją akcenty abstrakcyjne, przyjazne zwierzęta i pejzaże.
Tworzone przez Ludesign obrazy na płótnie świetnie zaprezentują się w salonie, podkreślą charakter sypialni, upiększą kuchnię, lub staną się
wesołym dodatkiem w pokoju dziecięcym. Wyśmienicie sprawdzą się jako gustowna dekoracja, wprowadzając odrobinę zabawy i humoru do każdego wnętrza.
Nasze wyjątkowe obrazy na płótnie będą także eleganckim prezentem dla wszystkich miłośników grafiki nowoczesnej, stylu skandynawskiego i dobrego smaku.

Pogodna, rodzinna grafika na płótnie. Obraz będzie doskonale pasował do wnętrz urządzony w stylu klasycznym i nowoczesnym, oraz do do domowej atmosfery.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 26,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta ludesign gallery naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   modne obrazy   • dom - obrazyobrazy ludesign gallery
ludesign-gallery obrazy:
koszyk
zamknij