NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Aleksandrab - salonu obrazy

Blue

obrazy dom

obraz abstrakcyjny

ręcznie malowany

płótnie salonu

niebieskie

beżowe

białe

AleksandraB

salonu malowany

płótnie ręcznie

malowany abstrakcyjny

ręcznie obraz

Blue lagoon 6, obraz abstrakcyjny ręcznie malowany do salonu aleksandrab
Blue lagoon 6, obraz abstrakcyjny ręcznie malowany do salonu
AleksandraB Blue lagoon 6, obraz abstrakcyjny ręcznie malowany do salonu
blue lagoon 6, obraz ręcznie malowany do salonu abstrakcyjny
Obraz malowany w akrylowej, częściowo w technice pouringu, z grubą, wyraźną strukturą, na płótnie naciągniętym na blejtram. Salonu
blue lagoon 6, abstrakcyjny ręcznie malowany do obraz
malowany blue lagoon 6, obraz abstrakcyjny ręcznie
ciekawe blue lagoon 6, abstrakcyjny malowany do ręcznie obraz
blue lagoon 6, obraz abstrakcyjny ręcznie malowany do salonumalowany obraz blue lagoon 6, abstrakcyjny ręczniebeżowe blue lagoon 6, abstrakcyjny ręcznie malowany do obrazblue lagoon 6, obraz abstrakcyjny ręcznie malowany do salonuciekawe blue lagoon 6, obraz abstrakcyjny ręcznie malowany do salonublue lagoon 6, abstrakcyjny ręcznie malowany do obrazmalowany blue lagoon 6, obraz abstrakcyjny ręcznieciekawe blue lagoon 6, obraz abstrakcyjny malowany do ręcznie

Blue lagoon 6, obraz abstrakcyjny ręcznie malowany do salonu

779,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem AleksandraB - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: AleksandraB
4,9/5 - 614 oceny
Obraz malowany w technice akrylowej, częściowo w technice pouringu, z grubą, wyraźną strukturą, na płótnie naciągniętym na blejtram (drewnianą ramę) o grubości ok. 2 cm.
Format - 120/90 cm. Boki zamalowane są w tonacji całości więc obraz nie wymaga obramowania. Sygnowany. Pokryty werniksem dla ochrony przed wilgocią.
Kolorystyka- odcienie niebieskiego, błękitu, granat, biel, beż.

Jedyny, niepowtarzalny egzemplarz.

Każdy oferowany przeze mnie obraz jest w 100% ręcznie malowany. Wykonuję je osobiście, z pasją i dbałością o szczegóły. Nie są to ani obrazy drukowane ani zlecane do wykonania zewnętrznym artystom. Malowany jest na płótnie, na solidnych podobraziach od polskich producentów. Boki zamalowane są w kolorystyce całości, dzięki czemu nie wymaga obramowania i może być od razu zawieszony na ścianie.

W zależności od stylu, rozmiaru i kolorystyki, obraz może być delikatnym akcentem lub dekoracją grającą główną rolę we wnętrzu. Jeśli chcą Państwo wzbogacić swój salon, sypialnię czy biuro o unikatowy akcent, rozświetlić ściany czy ożywić pomieszczenie, obraz będzie doskonałym wyborem. Czy będzie to obraz abstrakcyjny, czy nowoczesny krajobraz, czy obraz z motywem botanicznym, na którym główną rolę grają drzewa, kwiaty czy liście, czy minimalistyczna czarno-biała grafika, a może delikatna akwarela, niebanalny obraz z aniołem lub tajemniczy obraz surrealistyczny - to zależy od Państwa preferencji i potrzeb. Mam nadzieję, że któryś z moich obrazów zainspiruje Państwa na tyle by stać się i wyjątkowym elementem Państwa wnętrza.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   ciekawe obrazy   • dom - obrazy