Black Ring 3 - abstrakcyjna ręcznie wykonana wycinanka z czarnego papieru bez ramy
Black Ring 3 - abstrakcyjna ręcznie wykonana wycinanka z czarnego papieru (bez ramy)
Black Ring 3 - abstrakcyjna ręcznie wykonana wycinanka z czarnego papieru (bez ramy)
Black Ring 3 - abstrakcyjna ręcznie wykonana wycinanka z czarnego papieru (bez ramy)
Black Ring 3 - abstrakcyjna ręcznie wykonana wycinanka z czarnego papieru (bez ramy)
Black Ring 3 - abstrakcyjna ręcznie wykonana wycinanka z czarnego papieru (bez ramy)
Black Ring 3, abstrakcyjna, ręcznie wykonana wycinanka, bez ramyBlack Ring 3, abstrakcyjna, ręcznie wykonana wycinanka, bez ramyBlack Ring 3, abstrakcyjna, ręcznie wykonana wycinanka, bez ramyBlack Ring 3, abstrakcyjna, ręcznie wykonana wycinanka, bez ramyBlack Ring 3, abstrakcyjna, ręcznie wykonana wycinanka, bez ramyBlack Ring 3, abstrakcyjna, ręcznie wykonana wycinanka, bez ramy

Black Ring 3, abstrakcyjna, ręcznie wykonana wycinanka, bez ramy

620,00 zł
black ring 3, abstrakcyjna, ręcznie wykonana wycinanka, bez ramy
sprzedaje: Zviewnie
Ręcznie wycinana abstrakcyjna praca z czarnego papieru, inspirowana Enso, geometrią i plamami tuszu

To dzieło 2D, wycięte ręcznie z papieru. Zaprojektowane jest tak, aby można je było eksponować w ramce typu shadow box lub w ramce z podwójnym szkłem — wycinanka delikatnie umieszczona między dwiema warstwami szkła tworzy piękną grę światła i cienia oraz subtelny efekt 3D, gdy pada na nią światło.

Jest delikatna i krucha — i właśnie w tym tkwi magia i piękno prac z papieru. Przypominają nam, że nic nie trwa wiecznie.

Tematyka: Abstrakcja, przepływ, tusz, geometria
Wymiary: 31x 34cm
Papier: Canson Mi-Teintes, 160 g

To unikatowe ręcznie wycinane dzieło czerpie inspirację z Enso — japońskiej sztuki — oraz organicznych kształtów plam czarnego tuszu. Kompozycja przedstawia odważną, nieregularną formę koła, która równoważy płynność i precyzję, przywołując zarówno ruch, jak i spokój.

Wycinana starannie ręcznie skalpelem, praca powstała najpierw jako luźny szkic, a proces twórczy prowadziła intuicja, która pozwoliła wyjść poza początkowe linie, tworząc dynamiczną, a jednocześnie harmonijną formę. Głęboka czerń podkreśla kontrast i cienie.

Praca sprzedawana jest BEZ RAMY — najlepiej prezentuje się we współczesnym wnętrzu, idealnie umieszczona między dwoma arkuszami szkła na białym tle. Przy odpowiednim oświetleniu rzuca subtelne cienie, które dodają głębi i wzmacniają efekt trójwymiarowości. Praca idealna do salonu, jak również nowoczesnych wnętrz komercyjnych. Dla tych którzy lubią się wyróżniać i cenią sobie nieszablonowe przedmioty, lub są fanami struktur i tekstur w sztuce.

Proszę pamiętać, że kolory mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości od tych wyświetlanych na ekranie.

Każda praca jest starannie pakowana, aby zapewnić bezpieczną dostawę.
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Gdy zawiesiłam Black Ring 3, od razu poczułam, że to nie jest zwykła dekoracja ścienna. Ta delikatna wycinanka z czarnego papieru (ręcznie wycinana skalpelem) ma w sobie coś, co „pracuje” wraz ze światłem. W ciągu dnia wygląda spokojnie i minimalistycznie, a gdy wieczorem włączysz lampę, pojawiają się subtelne cienie, które dodają jej głębi i lekkości.

To praca 2D inspirowana Enso, geometrią i plamami tuszu. Lubi kontrast - dlatego tak dobrze pasuje do jasnych wnętrz, nowoczesnych aranżacji oraz do miejsc, gdzie chcesz dodać charakteru bez nadmiaru form. Idealnie sprawdza się w ramce typu shadow box lub w rozwiązaniu z podwójnym szkłem - wtedy efekt 3D staje się jeszcze bardziej wyczuwalny.

Wycinanka ma 31x34 cm i powstała na papierze Canson Mi-Teintes (160 g). Jeśli lubisz rzeczy nietuzinkowe, a przy tym eleganckie i tworzone z sercem - ta sztuka z papieru będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.


•   modne obrazy   •
KOSZT TRANSPORTU
20,00 zł (Kurier)
13,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Zviewnie naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >