NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Aleksandrab - wnętrze obrazy

Marceau

obrazy dom

obraz do salonu

abstrakcyjna postać

abstrakcja malowana

obraz abstrakcyjny

malowany ręcznie

wnętrze

pomarańczowe

niebieskie

szare

AleksandraB

wnętrze obraz abstrakcyjny

malowany ręcznie abstrakcja malowana

obraz abstrakcyjna postać

abstrakcja malowana obraz do salonu

Marceau, abstrakcyjny obraz ręcznie malowany na płótnie aleksandrab do salonu, postać
do obraz do salonu malowany ręcznie
Obraz malowany w technice akrylowej na płótnie naciągniętym na blejtram (drewnianą ramę) o grubości ok. 2 cm. Rozmiar. Wnętrze
obraz do salonu abstrakcja malowana
wnętrze
obraz do salonu abstrakcyjny
AleksandraB obraz do salonu wnetrze
marceau, abstrakcyjny obraz ręcznie malowany na płótniewnętrze obraz do salonu malowany w technice akrylowej na płótnie naciągniętym na ręcznieniebieskie abstrakcyjna postać marceau, obraz ręcznie malowany na salonuobraz do salonu pomarańczowe marceau, abstrakcyjny ręcznie malowanywnętrze marceau, abstrakcyjny obraz na malowany ręcznieobraz abstrakcyjny marceau, ręcznie malowany na wnętrzemarceau, abstrakcyjny ręcznie malowany na obraz do salonu

Marceau, abstrakcyjny obraz ręcznie malowany na płótnie

515,00 zł
marceau, abstrakcyjny obraz ręcznie malowany na płótnie
sprzedaje: AleksandraB
4,9/5 - 616 ocen
Obraz malowany w technice akrylowej na płótnie naciągniętym na blejtram (drewnianą ramę) o grubości ok. 2 cm. Rozmiar - 70/90 cm. Boki zamalowane są w tonacji całości. Obraz pokryty jest werniksem dla ochrony przed wilgocią.
Na jednym ze zdjęć opcjonalna wersja kolorystyczna.

DOSTĘPNY jest NA ZAMÓWIENIE. Termin realizacji to zwykle ok. 10 dni. Ze względu na to, że jest malowany ręcznie może w niewielkim stopniu różnić się od oryginału. Jednocześnie oznacza to, że mogę dostosować dla Państwa pewne szczegóły, czy kolorystykę. Istnieje również możliwość zamówienia w innym rozmiarze.

Każdy oferowany przeze mnie obraz jest w 100% ręcznie malowany. Wykonuję je osobiście, z pasją i dbałością o szczegóły. Nie są to ani obrazy drukowane ani zlecane do wykonania zewnętrznym artystom. Malowany jest na płótnie, na solidnych podobraziach od polskich producentów. Boki zamalowane są w kolorystyce całości, dzięki czemu nie wymaga obramowania i może być od razu zawieszony na ścianie.

W zależności od stylu, rozmiaru i kolorystyki, obraz może być delikatnym akcentem lub dekoracją grającą główną rolę we wnętrzu. Jeśli chcą Państwo wzbogacić swój salon, sypialnię czy biuro o unikatowy akcent, rozświetlić ściany czy ożywić pomieszczenie, obraz będzie doskonałym wyborem. Czy będzie to obraz abstrakcyjny, czy nowoczesny krajobraz, czy obraz z motywem botanicznym, na którym główną rolę grają drzewa, kwiaty czy liście, czy minimalistyczna czarno-biała grafika, a może delikatna akwarela, niebanalny obraz z aniołem lub tajemniczy obraz surrealistyczny - to zależy od Państwa preferencji i potrzeb. Mam nadzieję, że któryś z moich obrazów zainspiruje Państwa na tyle by stać się i wyjątkowym elementem Państwa wnętrza.

W przypadku chęci zamówienia innego formatu niż podanego w opisie, proszę o kontakt PRZED zakupem w celu ustalenia szczegółów oraz ceny
ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
AleksandraB - marceau, nowoczesny obraz ręcznie malowany
marceau, nowoczesny obraz ręcznie malowany - Obrazy
Pani Ola... wspaniała artystka, super kontakt!!!
AleksandraB - marceau, nowoczesny obraz ręcznie malowany
marceau, nowoczesny obraz ręcznie malowany - Dom obrazy
Jestem bardzo zadowolona z pięknego obrazu i miłej współpracy z Panią Olą. Jeszcze raz dziękuję.
AleksandraB - marceau, nowoczesny obraz ręcznie malowany
marceau, nowoczesny obraz ręcznie malowany - Obrazy
Obraz przepiękny. Dziękuję
KOSZT TRANSPORTU
22,00 zł (Kurier)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta AleksandraB naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   wyjątkowe obrazy   • dom - obrazy