NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Co tu sie kroi - saszetka w kwiaty nerki

Nerka

nerki torebki

nerka na wiosnę

kolorowa nerka

nerka vintage

kwiatowy wzór

nerka w kwiaty

saszetka w kwiaty

kolorowe

co-tu-sie-kroi

saszetka w kwiaty kwiatowy wzór

w kwiaty nerka vintage

kwiatowy wzór kolorowa nerka

vintage nerka na wiosnę

Nerka z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia co tu sie kroi na wiosnę, kolorowa, wzór
co tu sie kroi na wiosnę nerka z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia saszetka w kwiaty
kolorowa nerka w kwiatowy wzór z korka, tkanin tapicerskich i gabardyny to saszetka w kwiaty
kolorowa nerka z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia w saszetka w kwiaty
kwiatowy wzór nerki kolorowa
z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia - ręczne wykonanie w kwiaty kolorowa nerka
nerka z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia - ręczne wykonanie saszetka w kwiaty
Nerka w kwiatowy wzór z korka, tkanin tapicerskich i gabardyny to niezwykły dodatek, który wyróżnia się nietuzinkowym urokiem i wyjątkową. Na wiosnę
ręczne wykonanie nerki nerka z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgiana wiosnę nerka z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia saszetka w kwiatykolorowa nerka w kwiatowy wzór z korka, tkanin tapicerskich i gabardyny to saszetka w kwiatykolorowa nerka z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia saszetka w kwiatyna wiosnę kolorowa nerka z korka, tkanin tapicerskich i gabardyny to kwiatowy wzórz tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia kolorowa nerkakolorowa z tkaniny korkowej kwiatowa nostalgia nerka vintagenerka na wiosnę kolorowa z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia saszetka w kwiaty

Nerka z tkaniny korkowej vintage KWIATOWA NOSTALGIA

225,00 zł
ręczne wykonanie nerki nerka z tkaniny korkowej vintage kwiatowa nostalgia
sprzedaje: co tu sie kroi
5/5 - 2 oceny
Nerka w kwiatowy wzór z korka, tkanin tapicerskich i gabardyny to niezwykły dodatek, który wyróżnia się nietuzinkowym urokiem i wyjątkową estetyką. Jej kolorowy design przyciąga spojrzenia i dodaje charakteru każdej stylizacji. To nie tylko praktyczna torebka, ale również wyraz osobistego stylu i gustu. Stylowa i pełna życia jest jednocześnie eko-alternatywą dla skór zwierzęcych dzięki wykorzystaniu tkaniny korkowej.
MATERIAŁ: kolorowa tkanina korkowa, drukowana gabardyna bawełniana 272 g/m2, tkanina tapicerska, wersja z bawełnianą podszewką 125 g/m2, pas samochodowy czarny 25 mm.

WYMIARY:
Szerokość: 25 cm / Wysokość: 15 cm / Głębokość: 10 cm / /- 2 cm różnicy

PIELĘGNACJA: Pranie ręczne to najlepszy sposób na czyszczenie nerki z gabardyny i tkanin tapicerskich. Napełnij miskę letnią wodą, dodaj łagodny detergent i zamocz nerkę. Delikatnie szoruj dłońmi, unikając moczenia zbyt długo i używania gorącej wody, aby uniknąć deformacji. Unikaj wybielacza, który może uszkodzić kolor. Po umyciu delikatnie odciskaj wodę, unikając kręcenia, a następnie susz na płasko, omijając bezpośrednie słońce i suszarkę bębnową, aby zachować elastyczność i kształt.

Ważne: Produkt nie jest przeznaczony do prania w pralce. Prosimy o ręczne czyszczenie, aby zachować jego pierwotny stan.

Produkt wykonywany jest rękodzielniczo - ułożenie wzoru może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Tyły nerek wykonywane są ze sztywnych tkanin tapicerskich, które aktualnie są dostępne w hurtowni. Mogą się one różnić splotem i kolorem od przedstawionych na zdjęciu. Nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność nerki.

CZAS REALIZACJI 8-10 DNI ROBOCZYCH
KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Kurier inPost)
15,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta co tu sie kroi naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   Ręczne wykonanie nerki   • torebki - nerki