NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Co tu sie kroi - nerka w kwiatowy wzór

Nerka

nerki torebki

kwiatowa nerka

tkanina korkowa

nerka damska

saszetka na wiosnę

pojemna nerka

nerka w kwiatowy wzór

kolorowe

co-tu-sie-kroi

w kwiatowy wzór nerka damska

pojemna nerka tkanina korkowa

saszetka na wiosnę kwiatowa nerka

Nerka w kwiaty damska z tkaniną korkową akwarelowe marzenie co tu sie kroi kwiatowa, saszetka
tkanina korkowa
nerka w kwiaty damska z tkaniną korkową akwarelowe marzenie kwiatowy wzór
nerka w kwiaty damska z tkaniną korkową akwarelowe marzenie
Saszetka w kwiatowy wzór z ekologicznej korkowej tkaniny i kolorowej gabardyny to elegancki dodatek, który odświeży każdy outfit. Korkowa
pojemna nerka tkanina korkowa
w kwiaty damska z akwarelowe marzenie nerka w kwiatowy wzor tkanina korkowa
handmade nerki nerka w kwiaty damska z tkaniną korkową akwarelowe marzeniehandmade nerki kwiatowa w kwiaty damska z tkaniną korkową akwarelowetkanina korkowa nerka w kwiaty damska z akwarelowe kwiatowatkanina korkowa nerki w kwiaty damska z akwarelowepojemna nerka tkanina korkowa w kwiaty damska z akwarelowe saszetka na wiosnętkanina korkowa nerka w kwiaty damska z akwarelowe saszetka na wiosnętkanina korkowa nerki w kwiaty damska z akwarelowe pojemna

Nerka w kwiaty damska z tkaniną korkową AKWARELOWE MARZENIE

225,00 zł
handmade nerki nerka w kwiaty damska z tkaniną korkową akwarelowe marzenie
sprzedaje: co tu sie kroi
5/5 - 2 oceny
Saszetka w kwiatowy wzór z ekologicznej korkowej tkaniny i kolorowej gabardyny to elegancki dodatek, który odświeży każdy outfit. Jej niepowtarzalny design i zrównoważony charakter sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla tych, którzy kochają modę i troszczą się o planetę.

MATERIAŁ: kolorowa tkanina korkowa, drukowana gabardyna bawełniana 272 g/m2, tkanina tapicerska, wersja z bawełnianą podszewką 125 g/m2, pas samochodowy czarny 25 mm.

WYMIARY: Szerokość: 25 cm / Wysokość: 15 cm / Głębokość: 10 cm / /- 2 cm różnicy

PIELĘGNACJA: Pranie ręczne to najlepszy sposób na czyszczenie nerki z gabardyny i tkanin tapicerskich. Napełnij miskę letnią wodą, dodaj łagodny detergent i zamocz nerkę. Delikatnie szoruj dłońmi, unikając moczenia zbyt długo i używania gorącej wody, aby uniknąć deformacji. Unikaj wybielacza, który może uszkodzić kolor. Po umyciu delikatnie odciskaj wodę, unikając kręcenia, a następnie susz na płasko, omijając bezpośrednie słońce i suszarkę bębnową, aby zachować elastyczność i kształt.

Ważne: Produkt nie jest przeznaczony do prania w pralce. Prosimy o ręczne czyszczenie, aby zachować jego pierwotny stan.

Produkt wykonywany jest rękodzielniczo - ułożenie wzoru może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Tyły nerek wykonywane są ze sztywnych tkanin tapicerskich, które aktualnie są dostępne w hurtowni. Mogą się one różnić splotem i kolorem od przedstawionych na zdjęciu. Nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność nerki.

CZAS REALIZACJI 8-10 DNI ROBOCZYCH
KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Kurier DPD)
15,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta co tu sie kroi naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   hand-made nerki   • torebki - nerki