NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Co tu sie kroi - wiosenna nerka

Kolorowa

nerki torebki

kwiatowa nerka

kolorowa torebka nerka

damska nerka

nerka w kwiaty

torebka nerka

wiosenna nerka

żółte

turkusowe

kolorowe

co-tu-sie-kroi

wiosenna nerka w kwiaty

torebka nerka damska

w kwiaty kolorowa torebka nerka

damska kwiatowa nerka

Kwiatowa kolorowa: damska - kwiaty torebka, wiosenna nerka
kolorowa w kwiaty kwiatowe wzgórze - torebka damska nerka
turkusowe kolorowa torebka damska w kwiaty kwiatowe wzgórze wiosenna nerka
Ta ekstrawagancka torba w delikatny wzór kwiatowy została wykonana z niezwykłej tkaniny gabardynowej, o lekkim dodatku washpapy, oraz ozdobiona elegancką klapką. Kolorowa torebka nerka
w kolorowa damska w kwiatowe wzgórze nerka w kwiaty
w kwiaty damska w kwiatowe wzgórze wiosenna kolorowa torebka nerka
w kolorowa damska w kwiaty wzgórze kwiatowa nerka wiosenna
handmade nerkinerka w kwiaty kolorowa damska w kwiatowe wzgórzeturkusowe kolorowa torebka nerka damska w kwiaty kwiatowe wzgórzeżółte kolorowa damska w kwiaty kwiatowe wzgórze wiosenna nerkanerka w kwiaty kolorowa damska w kwiatowe wzgórzenerki w kwiaty kolorowa damska w kwiatowe wzgórze wiosennaw kolorowa damska w kwiaty wzgórze kwiatowa nerka

Kolorowa nerka damska w kwiaty KWIATOWE WZGÓRZE

225,00 zł
handmade nerki
sprzedaje: co tu sie kroi
5/5 - 2 oceny
Ta ekstrawagancka torba w delikatny wzór kwiatowy została wykonana z niezwykłej tkaniny gabardynowej, o lekkim dodatku washpapy, oraz ozdobiona elegancką klapką z modnej tkaniny korkowej. Odważny design idzie w parze z praktycznymi rozwiązaniami, tworząc nie tylko użyteczny dodatek, lecz także stylowe uzupełnienie każdej kreacji. Wnętrze torby kryje kieszonkę na zamek błyskawiczny, umieszczoną w podszewce, oraz dodatkową małą kieszonkę na zamek błyskawiczny po zewnętrznej stronie nerki, blisko ciała.
MATERIAŁ: kolorowa tkanina korkowa, drukowana gabardyna bawełniana 272 g/m2, tkanina tapicerska, wersja z bawełnianą podszewką 125 g/m2, pas samochodowy czarny 25 mm.

WYMIARY:
Szerokość: 25 cm / Wysokość: 15 cm / Głębokość: 10 cm / /- 2 cm różnicy

PIELĘGNACJA: Pranie ręczne to najlepszy sposób na czyszczenie nerki z gabardyny i tkanin tapicerskich. Napełnij miskę letnią wodą, dodaj łagodny detergent i zamocz nerkę. Delikatnie szoruj dłońmi, unikając moczenia zbyt długo i używania gorącej wody, aby uniknąć deformacji. Unikaj wybielacza, który może uszkodzić kolor. Po umyciu delikatnie odciskaj wodę, unikając kręcenia, a następnie susz na płasko, omijając bezpośrednie słońce i suszarkę bębnową, aby zachować elastyczność i kształt.

Ważne: Produkt nie jest przeznaczony do prania w pralce. Prosimy o ręczne czyszczenie, aby zachować jego pierwotny stan.

Produkt wykonywany jest rękodzielniczo - ułożenie wzoru może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Tyły nerek wykonywane są ze sztywnych tkanin tapicerskich, które aktualnie są dostępne w hurtowni. Mogą się one różnić splotem i kolorem od przedstawionych na zdjęciu. Nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność nerki.

CZAS REALIZACJI 8-10 DNI ROBOCZYCH
KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Kurier)
15,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta co tu sie kroi naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   HandMade nerki   • torebki - nerki