Ręcznie robiona nerka saszetka z haftowaną myszką - pojemna i wygodna
Ręcznie robiona nerka saszetka z haftowaną myszką - pojemna i wygodna
Nerka saszetka z myszka haftowanaNerka saszetka z myszka haftowana

Nerka saszetka z myszka haftowana

220,00 zł
handmade nerka saszetka z myszka haftowana
sprzedaje: Go Deco
4,7/5 - 1317 ocen
Wegańska saszetka na biodro, potocznie zwana nerką. Zaprojektowana z myślą właśnie o Tobie! Zmieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.
Sprawdza się w każdej sytuacji - możesz ją nosić do ubrań sportowych jak i tych eleganckich. Jej nowoczesny design doskonale wpasowuje się w najnowsze trendy.
Bardzo starannie wykonana zapinana na zamek błyskawiczny z podszewką.
Zdjęcie środka jest podglądowe, ale każda z nerek posiada takie samo założenie - dwie przegrody i kolejna kieszonka na zameczek. W środku znajdziesz również karabińczyk na tasiemce w sam raz do kluczy aby ich nie zgubić.
Saszetka posiada regulowany, odpinany pasek bawełniany dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do każdej sylwetki.

Tkanina bardzo mocna i wytrzymała. Pasek bawełniany regulowany od 52cm (czyli w obwodzie 90cm) do maksymalnie 100. Można nosić również przez ramię lub na plecach. Jeśli potrzebujesz dłuższy pasek koniecznie napisz o tym! 🙂

Jej wymiary to 33x14cm, głębokość mierzona górą 7cm.

Nerka unisex idealnie pasuje do sukienki jak i do sportowych ubrań.
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli lubisz dodatki, które wyglądają słodko, a jednocześnie są naprawdę praktyczne, ta nerka od razu trafi w Twój gust. Haftowana myszka dodaje jej charakteru, a wegańska konstrukcja sprawia, że możesz ją nosić bez kompromisów. W środku czeka podszewka oraz układ z dwiema przegrodami i dodatkową kieszonką zapinaną na zameczek, dzięki czemu łatwo utrzymasz porządek. Dla wygody jest też karabińczyk na tasiemce na klucze, żeby nic nie ginęło w pośpiechu.

Pasek bawełniany jest regulowany (od 52 cm do maksymalnie 100 cm) i odpinany, więc dopasujesz ją do swojej sylwetki i stylu. Możesz nosić ją na biodrze, przez ramię albo nawet na plecach. Wymiary to 33 x 14 cm, a głębokość mierzona u góry wynosi 7 cm - to rozmiar, który spokojnie pomieści to, co najważniejsze.

Chcesz dłuższy pasek? Napisz, a podejdą do Twojej potrzeby indywidualnie.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
nerka haftowana witchy ćma motyl
Przesyłka doszła błyskawicznie, przepięknie zapakowana, z naklejkami w środku - jednak nie ten kolor który był zamówiony. Na szczęście rozpakowana dopiero pod choinką nerka spodobała się również i w tym kolorze.
magiczna wlóczykij haftowana niebieska - Torebki nerki
wyjątkowa, pięknie wykonana
nerka jamnik haftowana pojemna
Piękna
•   handmade urokliwe nerki   •
KOSZT TRANSPORTU
14,94 zł (Paczkomat inPost)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Go Deco naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >